Wpis z mikrobloga

#neuropa drugi dzień podniecia się faktem, że Kijowski w trybie przyspieszonym dostał wizę do USA. Każde jego pierdnięcie wynoszone jest do rangi symbolu "walki o wolność uciśnionego ludu" :D.

A ja właśnie wyobraziłem sobie ich bezgraniczny ból dupy, gdy za 4 lata znowu wygra PiS, może w sojuszu z jakąś bardziej prawicową partą... #4konserwy widzicie to? Te czerwone z frustracji twarze, to obrzydzenie na myśl o kolejnych latach normalności, ten bezsilny gniew na "zidiociałe społeczeństwo".. :D
Do tej pory jeszcze o tym nie myślałem, teraz ten poranek stał się jeszcze piękniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 45
@Slono: mnie zaskoczyli członkowie Kukiz '15 ;) Poglądy jakie mam to mam, ale bardzo dobrze dobrał ludzie od lewa do prawa i potrafią sie dogadać. Co do samego przywódcy KODu to nie mam nic do niego.... ale ta sprawa z alimentami, wyciągnięta niczym dziadek hitlerowiec to przesada. Tak jak przesadą jest to, że nie płaci i za tak ogromny dług dalej nei poszedł siedzieć. Słyszałem o wyrokach alimenciarzy za 10-20 tys
A ja właśnie wyobraziłem sobie ich bezgraniczny ból dupy, gdy za 4 lata znowu wygra PiS, może w sojuszu z jakąś bardziej prawicową partą... #4konserwy widzicie to? Te czerwone z frustracji twarze, to obrzydzenie na myśl o kolejnych latach normalności, ten bezsilny gniew na "zidiociałe społeczeństwo".. :D


@Slono:
Czerwone twarze? W PiS jest dużo "czerwonych". W końcu bolszewicka i lewacka partia.

W żadnym wypadku, to tylko wisienka na torcie, jest dużo
@Slono:

1. Tylko w jednym europejskim kraju ta sama osoba zajmuje stanowisko prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości.
2. Jesteśmy w dyplomatycznej dupie
3. Jesteśmy w gospodarczej dupie
4. PiS zamierza znieść ustawę z 1 lipca 2015, która bardzo ładnie reformowala system karny
5. Jesteśmy w kulturalnej dupie
6. Nepotyzm na ogromną skalę, foliarstwo i nadużywanie władzy

Jaroslaw, dziękujemy
@CiociaKlocia: Ale wiesz że PiS ma większe poparcie niż po wyborach? Wiesz też że inne prawicowe partie zyskują w sondażach + większość młodych wyborców ma poglądy prawicowe? Nawet jeżeli PiS sam już nie wygra wyborów to cały czas będzie miał te 25+% wyborców, tyle starczy żeby zrobić koalicję czy to z KORWINEM czy Kukizem. Czy to ci się podoba czy nie, jest to scenariusz bardzo prawdopodobny.
@dominik-wrigley: PiS uzyskał w wyborach 37 % poparcia, w którym sondażu mają więcej niż to ? Kukiz utrzymuje od wyborów stabilne poparcie +/- 10 % wahania są tylko 1-3 %. Korwin tylko w dwóch sondażach po wyborach osiągnął poparcie powyżej 5 %, w innych 2-3 % poza tym on będzie w następnych wyborach prawie 80 lat, więc tez nie ma pewności czy JKM wystartuje w następnych wyborach, a może od tego
@Slono: niby wydaje się że ktoś pokroju PiS już nie wygra, jednak za chwilę przypominam sobie Rudego jak śmiał się wszystkim w twarz na obradach sejmu ;) Wiele zależy od telewizji i 'sond' ;)