Wpis z mikrobloga

Jednak ten pomysł z własną siłką był zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę czasu zajęło zanim wszystko dotarło w komplecie.Składa się w miarę szybko,ale tylko da radę z pomocą drugiej osoby. Mam jeszcze pomysł na jedno urządzenie,ale to z czasem.
Wczoraj #!$%@?łem na tym 1 trening ( saker-trening dla poczatkujacych 5x5) I #!$%@? to jest to! Mialem dosyc siłek publicznych ,kolejek w godzinach szczytu do maszyn,spoconych ławek,dojeżdzania, czy koksów ktorzy sapali jak orangutany zeby wszyscy ich widzieli :D.Tutaj wszystko na miejscu,muzyka leci jaka chce, pocę wszystko swoim śluzem kiedy chce,dre ryja jak małpiszon jak chce i robie swoje :P Za lustro służy mi szyba w nocy XD Poletzam taki styl życia
#silownia #mikrokoksy #chwalesie
szakal555 - Jednak ten pomysł z własną siłką był zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę czasu z...

źródło: comment_qln7rAGT5WOz4zcZVZfLtgChpuYS3x0W.jpg

Pobierz
  • 57
@sirgorn: @sirgorn: Kiedyś miałem taki zestaw chiński- ławeczką połączona od razu ze stojakami.Przy braniu 80kg na plaskiej tak rwalo ławką, że w pewnym momencie bylem pewny, że zlamie sie z nią i polece z cięzarem na podloge ( cholernie niebezpieczne). Tutaj wszystko dlugi czas obmyslalem no i zbierałem kase. Stojaki są z asekuracją,więc nikt nie musi za mną stać. Bolce asekuracyjne są podobniez w stanie utrzymac 300kg( a jest to
@szakal555: Widocznie to indywidualna sprawa. W domu co chwile mi coś przerywa, albo "na chwile coś sprawdzę na wykopie" i koniec treningu, a na siłowni zanim nie skończę, to do domu nie wrócę. :P
@piszczel: no to mowisz innym żeby ci nie przeszkadzali, a wykop wylaczasz :P Ja np ogarnalem sobie laptopa naprzeciwko stojakow i ogladalem podczas cwiczen jak dokladnie wykonywac pewne cwiczenia zeby nie dostac kontuzji :P
@piszczel:

W domu wygodniej, ale trzeba 2 x tyle motywacji.


Dla mnie jak niegdyś ćwiczyłem (choroba nie pozwala już), problemem motywacyjnym było raczej wybranie się na siłkę. Całe przygotowanie siebie i chęci w złą pogodę, żeby ruszyć tyłek i jechać, by chwilę pomachać żelastwem. Po zakupach i przeniesieniu się do swojego garażu - motywacja była stała, blisko, szybko, przyjemnie, prywatnie, tak jak chcę. Fajną sprawą jest też zainstalowanie sobie worka, bo