Wpis z mikrobloga

Jednak ten pomysł z własną siłką był zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę czasu zajęło zanim wszystko dotarło w komplecie.Składa się w miarę szybko,ale tylko da radę z pomocą drugiej osoby. Mam jeszcze pomysł na jedno urządzenie,ale to z czasem.
Wczoraj #!$%@?łem na tym 1 trening ( saker-trening dla poczatkujacych 5x5) I #!$%@? to jest to! Mialem dosyc siłek publicznych ,kolejek w godzinach szczytu do maszyn,spoconych ławek,dojeżdzania, czy koksów ktorzy sapali jak orangutany zeby wszyscy ich widzieli :D.Tutaj wszystko na miejscu,muzyka leci jaka chce, pocę wszystko swoim śluzem kiedy chce,dre ryja jak małpiszon jak chce i robie swoje :P Za lustro służy mi szyba w nocy XD Poletzam taki styl życia
#silownia #mikrokoksy #chwalesie
Pobierz szakal555 - Jednak ten pomysł z własną siłką był zajebisty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę czasu z...
źródło: comment_qln7rAGT5WOz4zcZVZfLtgChpuYS3x0W.jpg
  • 57
@szakal555: Zazdro mocno mireczku(ʘʘ)

Od zawsze marzy mi się pokój (nawet 3x3) i w nim własny sprzęt.

Czas+paliwo+pieniądze na karnety mocno przewyższają koszt zakupu sprzętu pod mój indywidualny trening.

Nic nikogo nie hamuje, czas nie goni, presji nie ma, trening można zrobić i o 18 i o 4 rano.
Dodałbym jeszcze jakieś lustro na środku fajne, co by można było zauważać progres + pilnować techniki, do tego
Ja sie zastanawiałem nad takim rozwiązaniem, bo mam wolny pokoj nad garażem Ok 30m2. Ale jak policzyłem sobie wyszło ok. 3k.
Po za tym, odkąd jest prawko zrobione to sama przyjemność, jak dla mnie, pojechać na silke. Tam zawsze pełno kumpli do pogadania to i trening fajnie leci. W domu nie mogłem sie zmotywować, żeby się przebrać i isc po prostu do drugiego pokoju. Nie raz na pewno wolałbym miec na miejscu,