Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę Wasze prośby zdecydowaliśmy, że odznaczenie "Człowiek Legenda" zostanie przyznane Wykopowiczowi @gnida84 który nie tylko dzielnie walczył ze swoją chorobą, ale też nakłaniał wszystkich do rejestracji w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego, by inni chorzy również mieli szansę na przeszczep.

Zdaję sobie sprawę, że pojawią się głosy przeciwko takiej decyzji, ale jeśli takie osoby jak Piotr nie zasłużyły na to odznaczenie, to jaki sens ma ono i dla kogo jest stworzone? Przemyślcie to i nie kłóćcie się, nie o taką rzecz.

Życzę wszystkim dobrego dnia!

#wykop #gnidamabialaczke #czlowieklegenda #oswiadczenie
  • 137
Patrząc na sprawę w taki sposób, żaden medal, żaden puchar i dyplom nie ma żadnego sensu. Odznaczenie to ma wymiar symboliczny, doceniamy, pamiętamy i chcemy pamiętać.


@a__s: Dobrze, ale w twojej wypowiedzi przewartościowałaś odznaczenie nie doceniając człowieka tłumacząc się z takiej decyzji. A jeśli ktoś ma problem o znaczki w internecie to jest niedorozwinięty społecznie.
Dobrze, ale w twojej wypowiedzi przewartościowałaś odznaczenie nie doceniając człowieka


@cooles: Nie taki był cel mojej wypowiedzi. Najważniejszy jest tu człowiek, a odznaczenie ma jedynie podkreślić to jak ważną częścią tej Społeczności się on stał.
nakłaniał wszystkich do rejestracji w bazie potencjalnych dawców szpiku kostnego, by inni chorzy również mieli szansę na przeszczep.


@a__s: z tego co kojarzę ktoś nawet zrobił listę tych osób. Jakby co proszę mnie do niej dopisać. Właśnie się zarejestrowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo łatwiej dać wirtualne coś niż pomóc realnie


@Invalidus: Być może tak, jednak mogę zapewnić, że na odznaczeniu się nie skończy. Za kulisami trwa właśnie ustalanie szczegółów akcji, która jeszcze dziś wystartuje na Mikroblogu. Liczę, że wszyscy weźmiemy w niej udział :-)