Wpis z mikrobloga

@AmadeusK: krążyła plota że część Alfy ma być dla studentów ale nie wiem na ile to prawda. Wiem że po Kapitolu kiedyś chodziła jakaś "komisja" i sprawdzali czystość i stan pokojów pod kątem przyjmowania ludzi na wakacje. Że dramat to wiemy wszyscy. Weź sobie #!$%@? znajdź mieszkanie w Krakowie na wakacjach na okres ŚDM. W najlepszym przypadku wybulisz jak za zboże... Po to żeby AGH się trochę nachapał...
@zimny_stolec: ja właśnie mieszkam w alfie i tutaj też podobno była jakaś komisja w związku z śdm.
urss pewnie też ma na to #!$%@? i bez słowa protestu zaakceptowali fakt że publiczna uczelnia wybiera $ od turystów jebiąc przy tym własnych studentów
@gleorn: @AmadeusK: @Kolarzino: dobra, jest ponoć tak: część Alfy będzie dla słoików (reszta dla ŚDM lub zamknięta) ale pierwszeństwo będą mieli ci z zagranicy jako że majo dalej do domu. Podobno ludzi na ŚDM kwaterują na jakieś półtora miesiąca - od 30 czerwca do któregoś sierpnia. Jest to tłumaczone tym żeby się na lotniskach ruch porozkładał. Po tym jak pielgrzymi pójdą #!$%@? będzie można z powrotem się kwaterować do