Wpis z mikrobloga

Mireczki z #warszawa
Nie ma ktoś z was przypadkiem na wynajem kawalerki/pokoju w centrum? Jak najbliżej ulicy Kruczej bo tam będę pracował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak coś to proszę o kontakt na pw!
Miłego wieczoru! ()
  • 17
@Pikaczu: Teraz to w cholerę takich wpisów i ceny 2-3k z tego co widzę (ja tam się nie znam) więc możesz mieć spory problem, lepiej poszukaj dalej a z dobrym dojazdem, chyba że będziesz zarabiał sporo to na pewno znajdziesz.
@Pikaczu: ktoś tu ostatnio pisał, że zwalnie kawalerkę na Ochocie. Jakiś różowypasek pisał, ale nie pamiętam jak się nazywała ale to było jakoś ostatnio. Jak przewiniesz to znajdziesz.
@phoropter: Daj spokój, w internetach ogłoszenia gdzie każą sobie płacić po 2k zł za mieszkanie które od PRLu nie widziało remontu a dojazd do centrum to około 40 minut. Dlatego też mirków pytam :C
@Pikaczu: znam ten ból, kiedyś jak szukałam pokoju to byłam chyba w 14 pokojach i ludzie to mają tupet takie ceny dawać. Ale niech Cie nie odstraszają oferty bez zdjęć bo zwykle okazują się spoko mi się już dwa razy tak trafiło.
@Pikaczu: ja będę zwalniał mieszkanie 1 maja na Gocławiu, musiałbyś sobie tylko znaleźć współlokatora, 80m^2, 2 balkony, 3 pokoje, spora kuchnia, duży przedpokój, garderoba, toaleta i łazienka z wanną, 2 z 3 pokoi z widokiem na park Skaryszewski. Mieszkanie zadbane, wystrój to przełom 90/00. W pobliżu masz Biedronkę, MarcPol, aptekę, cukiernię, Rossmana, siłownię ze sztukami walki, parkingi itd. Aktualnie płacę 2200 + ~50 złotych za rachunki na osobę. Do przystanku Centrum
localh0st - @Pikaczu: ja będę zwalniał mieszkanie 1 maja na Gocławiu, musiałbyś sobie...

źródło: comment_NI71ZP6D1u9vGu4NsbzQc2EJLf01VblC.jpg

Pobierz
@Pikaczu: zwalniam całe, jego tak na prawdę nie interesuje ile osób tu mieszka, jedynie interesuje go to by nie było z nimi problemów, to znaczy aby płacili na czas, nie niszczyli mieszkania z premedytacją i żeby zbyt często nie musiał odwiedzać komisariatu.
@Pikaczu: spoko, mi się nie śpieszy, też szukam teraz kawalerki w pobliżu Ursynowa/Mokotowa, większość z nich w tamtym rejonie jest przeceniona o jakieś 300%, więc gdybyś dostał jakąś dobrą okazję to możesz mi podesłać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)