Wpis z mikrobloga

Kolejny sukces polskich "patriotów"

Wracali z imprezy. On i jego kolega z Polski. - Mieszkam w Warszawie od dwóch lat. Już drugi raz ktoś mnie zaatakował. Rok temu dostałem butelką w tył głowy. Straciłem przytomność. Ale wtedy nie zdecydowałem się iść na policję. Teraz nie odpuszczę. Okładali mnie ponad 10 minut. Dziewczyna, która stała z nimi nawet nie zareagowała. Mam przetrąconą szczękę, nos, zbite kolano. Nie mogę go nawet ugiąć. Musiałem wziąć zwolnienie z pracy - mówi 31-letni Pakistańczyk Umer, który został dotkliwie pobity w nocy z piątku na sobotę przez grupę młodych chłopaków. Jego kolegi z Polski nawet nie tknęli.


http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/1,141635,19864627,pobity-pakistanczyk-mojego-bialego-kolegi-nawet-nie-tkneli.html#Czolka3Img

#neuropa #4konserwy #warszawa
K.....l - Kolejny sukces polskich "patriotów"

Wracali z imprezy. On i jego kolega z...

źródło: comment_JgAmd8sOO7LiUP2P5KTK85HE5bsWVKlF.jpg

Pobierz
  • 99
@lebowski-mini: To żart?

@Kamill:

Podszedł do mnie chłopak i zapytał, czy mam papierosa. Jego dwóch kolegów i dziewczyna siedzieli na ławce obok. Nie mieli nawet 20 lat. Odpowiedziałem, że nie mam papierosa, że palę ostatniego, co było prawdą. Mogę mu go odstąpić. Wtedy uderzył mnie. Rzucili się na mnie. Nie bili mojego kolegi, tylko mnie.

Policja nie łączy tego z napaścią na tle rasistowskim.


...
@MrSernicham: jeszcze żaden uchodźca nie został przyjęty, #!$%@? innym za wygląd ze strony sebixów był zawsze, przyczyna wzrostu liczby takich sytuacji wypływa rzeczywiście z kryzysu, ale ze strony ugrupowań po prawej stronie prowadzących przed wyborami i kontynuującą po wyborach silną, obrzydliwą, populistyczną politykę straszenia uchodźcami, dając seboli moralne przyzwolenie tekstami "pedał w rurkach cię nie obroni" i pokrewnymi, gloryfikujących dresianą i kibolską patologię jako obrońców Polskości. Temu winna jest ta propaganda