Wpis z mikrobloga

Mamy 100 obserwujących! Wow! Gdyby kilka miesięcy temu ktoś nam powiedział, że znajdziemy tu bratnie muzyczne dusze nigdy byśmy nie uwierzyli. Teraz czujemy, że znaleźliśmy tu grono wspaniałych osobowości, które muzykę, tak jak my, traktują z namysłem i miłością.

Cieszymy się bardzo i z tej okazji organizujemy #rozdajo z kubkami (taktycznie) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do rozdania mamy:
- 3 kubki z kurem
- 3 torby z kurem
- 1 antystresowe jajko

Żeby wziąć udział w naszej celebracji należy zapulsować ten post oraz wpisać w komentarzu poniżej dlaczego muzyka jest dla Was ważna.

Rozdajo trwa do jutra do 23:00 (wyniki opublikujemy wraz z #playlistawykopu), biorą udział wszyscy, którzy maja konto dłużej niż 1 dzień.

#muzyka #rozdajo #zadarmo #radosc #jestesciesuper #dzieki
musicnowpl - Mamy 100 obserwujących! Wow! Gdyby kilka miesięcy temu ktoś nam powiedzi...

źródło: comment_aC88paZ3yCPMsTGyWWWZnu5dDyR4pCCn.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@musicnowpl: na wszelki wypadek sprawdziłem dlaczego muzyka jest dla mnie ważna
Deep Swing - In The Music
Stardust - Music Sounds Better With You
Dr Motte & Westbam - Music Is The Key
Eddie Amador - House Music
Barry White - Let The Music Play
Sister Sledge - Lost In Music
Reboot - Enjoy Music
Seed - Music Monks
Sistars - My Music
Roger Sanchez feat GTO - Turn On The
  • Odpowiedz
@musicnowpl: może nie do końca odpowiedź na pytanie, ale pozwolę sobie zacytować mojego wykładowcę z baz danych, który był (w sumie to mam nadzieję, że nadal jest) ogromnym melomanem i znając również moją miłość do muzyki powiedział kiedyś do mnie:
- Muzyka musi istnieć, świat bez muzyki byłby bez sensu. Panie , wie pan co by było, gdyby muzyka nie istniała?
- Nie wiem, panie profesorze - odrzekłem.
- Gdyby muzyka
  • Odpowiedz
Muzyka jest dla mnie ważna, ponieważ pozwala mi się odstresować. Pomaga zająć wolny czas, często też pomaga mi w usypianiu, gdy włączam spokojną muzykę. Towarzyszy mi podczas jeżdżenia samochodem, chodzenia pieszo, po prostu nie umiem sobie wyobrazić że wychodzę na dwór bez moich słuchawek i telefonu. Muszę sobie zawsze puścić jakaś muzyke, zależna od mojego nastroju, pogody.
  • Odpowiedz
  • 0
@musicnowpl: Muzyka jest dla mnie ważna, ponieważ jest dla mnie jak krzyk, emocjonalny krzyk, na który sam nie mogę sobie pozwolić w tym smutnym świecie.
  • Odpowiedz