Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skąd wziąć fotkę na tinder ? Nigdy se nie robiłem selfi uważałem to za trochę niemęskie, wszystkie zdjęcia mam z kimś nie będę przecież wycinał xD jakieś protipy? kupić se kij i robić te #!$%@? selfi? jeśli tak to gdzie najlepiej i czym xD czekam na protipy (2 osoba raczej nie wchodzi w gre bo średnio mi się widzi poprosić kogoś aby jechał gdzieś ze mna robić mi zdjęcia)
#tinder #badoo #zdjecia #firstworldproblem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: Wybierz się gdzieś ze znajomymi/kumplem i tam sobie zrób zdjęcia. Ja ostatnio byłem na IEM i Motor Show. Ubrałem się tak bardziej elegancko i że telefon mój już bardziej przypomina cegłę niż smartfona to poprosiłem kumpla kilka raz by mi cyknął fotkę.
  • Odpowiedz
@sokytsinolop: tak jak @Topgun rzecze. Co prawda, każdy ma inne upodobania, ale z perspektywy kobiecej mogę Ci podpowiedzieć, że selfie ze sticków są raczej odpychające (chybaże na sportowo, w akcji, to jakoś rozumiem), a już na pewno żadne strzały z łazienki czy windy, albo, o zgrozo, z przebieralni w sklepie ze szmatami :P Nawet jak gościu jest niezły, takie strzały go w moich oczach dyskwalifikują. Imo żadnych ustawianych sesji typu ziomuś
  • Odpowiedz
@signap: no tak, bo każda laska zrobi się mokra na myśl, że koleś ma ricoh theta i wkleił fajne, oryginalne zdjęcie 360 stopni. @aloszkaniechbedzie ma rację aczkolwiek IMHO jak ktoś zrobi parę luźnych fotek lustrzanką, w dobrej jakości to będzie lepiej, ale muszą wyglądać naturalnie.
  • Odpowiedz
Zwykla fotografia jest martwa


@signap: no chyba nie ( ͡° ʖ̯ ͡°) fotografia tylko skorzysta na tym, że moda przejdzie na takie zabawki i większość ludzi wyrzuci swoje lustrzanki. Tak generalnie to może i faktycznie się wyróżnisz, ale to tak przekombinowany pomysł, że równie dobrze może być strzałem w stopę... Niech się różowe wypowiedzą.
  • Odpowiedz
@signap: Wiesz co jakieś zainteresowanie pewnie tak, ale nie takie, żeby zaraz przyciągało. Nie mam za to skojarzeń typu lansiarz gadżeciarz. Podsumowując raczej neutralny wpływ. I oczywiście musiałyby być w pakiecie normalne foty gdzie dobrze widać niebieskiego :)
  • Odpowiedz
@signap: Jak tak to spoko. A jeśli to fiszajowe byłoby jako główne weszłabym obczaić pozostałe a nie od razu w lewo. Ja akurat nie wchodzę w każdy profil, żeby sprawdzić wszystkie foty. Jak mi się główne mocno nie podoba od razu na lewo. Jak podoba, sprawdzę wszystko, zanim dam na prawo. To, co tu proponujecie, jest ok jako dodatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz