Wpis z mikrobloga

Zablokowali mi obrazki w pracbazie na mirko, nosz #!$%@? mnie strzeli, jeszcze gify kiedyś to jakoś to przegryzłem.
Natomiast onety srety #tvn48i inne nowoczesne gówna działają jak ta lala.
Nie będzie mi pracodawca mówił co mam przeglądać w internetach

Złożyłem więc wypowiedzenie i na serio kończę współpracę z końcem kwietnia( ͡° ͜ʖ ͡°)
W moim sercu #tylkomirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #pracbaza
Spartacus999 - Zablokowali mi obrazki w pracbazie na mirko, nosz #!$%@? mnie strzeli,...

źródło: comment_pqLDin9EwXQ5vNthshsDhrmWFRQMYBxx.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@atay: to widocznie chromium obsługuje od niedawna, gdy potrzebowałem to jeszcze 3 lata temu nie obsługiwało (i opera też nie).
  • Odpowiedz
@Spartacus999: Olej prace na etacie. Zobacz co to zarabianie milionów w #mlm Zapraszam Cię do wykwintnej restauracji gdzie zapoznam Cię ze szczegółami naszej współpracy i zaczniesz zarabiać prawdziwe pieniądze i będziesz sam decydował ile zarobisz i ile godzin dziennie poświęcisz. Ja się w to wkręciłem ale nikomu nie przyznam, że mimo szkoleń i całej reszty #!$%@? z tego jest.
  • Odpowiedz
@Coolek Od wypoczynku jest przerwa - aktywna. 5 minut na godzine. Przejść się do sąsiedniego pokoju po coś do picia, porzucać piłeczką, pożonglować - to jest ok. Przerwy na fejsa, wykop NIE relaksują i nie zwiększają wydajności, a rozpraszają umysł. Takie opinie jak Twoje zawsze będą popularne i lubiane, bo to jest, hmmm, bardziej rozrywkowe i przyjemne, ale na pewno nie wydajne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@maxprojekt
Od kwietnia pracuję w pewnym instytucie badawczym jako osoba odpowiedzialna za system wewnętrzny jak Grażynie się coś #!$%@? to lecimy i ogarniamy, pracy jest na jakieś 2 godziny łącznie dyżur trwa 8h albo 12h i co mam udawać, że pracuje tak jak kolega wcześniej napisał układać ikony na pulpicie na 3 ekranach i 2 laptopach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaszkai: Pewni siebie i na lajcie to zrobili. W danej chwili wierzyli w to co mówią, nawet po powiedzeniu tego chcieli tacy być. Ale jak nie wychodzi to nie wychodzi. Takie życie. A i jeszcze po tej rozmowie, na której dali się nabrać na swoje słowa tak samo jak pracodawca. Dostali więcej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz