Wpis z mikrobloga

Nie wiem co powoduje taką zależność, ale A5 Sportback kojarzy mi się maksymalnie źle. Mam takie wewnętrzne wyobrażenia o typowych posiadaczach samochodów, które widuje i A5 kojarzy mi się z typem ludzi, do których nie pałam wielką miłością. Z drugiej strony A7 to w sumie podobny conept, tylko drożej, a jaram się nimi całkiem mocno. Szkoda, że nie ma kombi w ogóle.
RS7 to już w ogóle cud miód i orzeszki. A jeszcze ładnie stojące w ścisłym centrum #poznan w ogóle robi robotę.

#kurakmotors - mój tag z fotami motoryzacyjnymi | Strona na FB

#carboners #audi #samochody #motoryzacja #przemysleniazdupy
kuraku - Nie wiem co powoduje taką zależność, ale A5 Sportback kojarzy mi się maksyma...

źródło: comment_ezpteMPYENhV8of4GfUMiO93MC5ssLbL.jpg

Pobierz
  • 6
@kuraku: No dopisalem Kierowcy - ze o nich pytam :D
Odnosilem sie do zdania "Mam takie wewnętrzne wyobrażenia o typowych posiadaczach samochodów, które widuje i A5 kojarzy mi się z typem ludzi, do których nie pałam wielką miłością."
@sln7h: Na wstępie wyraźnie zaznaczę, że mój odbiór nie ma stygmatyzować posiadaczy, ale jakieś odczucie się we mnie wyrobiło. Czasem całkiem mylne na pewno. Idealnym przykładem, że człowiek, którego bardzo dobrze znam i wiem, że nie wpisuje mi się w obrazek bardzo chciałby takie A5 sobie kupić :)

X5 - menago, przedsiębiorca, dyrektor, generalnie w takim klasycznym rozumieniu człowiek sukcesu, jak na nasze polskie warunki. Ktoś, komu w życiu wypaliło. Taka
@kuraku: pomyślałem dziś coś bardzo podobnego - że w sumie to A7 bardzo mi się podoba, zwłaszcza na tle innych aut typu "Polonez", ale nie mogę się nim jarać, bo to Audi xD