Wpis z mikrobloga

#pasta #kradzione #pastypolskichczanow

< 10 najlepszych zawodów w 2016
Lista #!$%@? related:
< HR Generalist
< Product Manager
< Asset Manager
< Fit-out Coordinator
< Key Account Manager
< E-commerce Manager

Czy ktoś mi może to #!$%@? wyjaśnić, czy ich #!$%@?ło konkretnie na tych #!$%@? serwisach? Jak można coś takiego #!$%@? opublikować?! Może mieszkam w Polsce B i pracuję w Januszexie, ale takiego bełkotu to dawno nie słyszałem. Po prostu tej Warszawce to się tak w dupach poprzewracało że #!$%@? mnie strzela.

Ja #!$%@? rozumiem - dekarz, ślusarz, hydraulik, ale to co #!$%@? tam wypisują to jakieś stanowiska na których sam pracujący nie wie co robi dokładnie, tylko typu:

- Aaa, no zajmuję się riserczem i czelendżingiem przy brafingu i robimy mobbing i rimming dla dużych commerszial gimnazjumrejszyn w Junajted Stajtes.

Tak jest, oby #!$%@? był jakiś #!$%@? armagedon i to całe gówno z tych korpo #!$%@?ło z roboty bo nikt nie będzie potrzebował assalut rimming key meneger of analing tylko #!$%@? glazurnika i montera.

  • 22
@OldFuckinPyroRex: To bardzo smutny trend który zaczęły korporacje około dekade temu w polsce. Wyczaiły, że na "obsługę klienta" lub "telefoniczną obsługe klienta" mało kto się zgłasza, ale zakompleksieni jak #!$%@? na punkcie języka angielskiego polacy walą drzwiami i oknami, gdy się rzuci jakies zagraniczne słówko. I uj, że 3/4 pracownic działu HR w ogóle nie rozumie co to znaczy "Key Account Manager" i że taka osoba w sumie wypełnia tabelki w
@OldFuckinPyroRex: mordo z postępnem automatyzacji będziesz miał jeszcze bardziej #!$%@? zawody. Do tego z postępem urbanizacji będzie zapotrzebowanie na takie #!$%@? wie co jak podałeś. Patrz też szerzej na świat, zobaczysz więcej możliwości.

Po ostatnim zdaniu zwymiotowałem musiałem posprzątać i tera jestem z powrotem. Ale powaga mordo nowe technologie i lec goł. Nie wiem co robisz może automatyka domu czy inne cuda będą u Ciebie fajne. Elooo
Z drugiej strony - czy znacie jakieś leśne dziadki, co nawet czterdziestu lat jeszcze nie skończyli i mogliby się wszystkiego jeszcze nauczyć, a już #!$%@?ą głupoty w stylu 60-latków: "nooo wieeesz, jak będziesz te 3k na rękę zarabiał to już jest dobrze, to da się żyć".

Ja na to oczywiście kiwam głową, mówię z zadumą "no tak, masz rację..." a w głowie: #!$%@?, jak za 5 lat nie ogarnę roboty za 8k
Jestes slabo sfocusowany na tym targecie. Ciezko ci bedzie zrobic ten challenge, a jak firma nie otrzyma dobrego feedbacka to mozesz zapomniec o key account manegerze.