Wpis z mikrobloga

https://www.instagram.com/p/BD-BEBSTMgZ/?taken-by=millajovovich

Milla Jovovich, znana z filmów Resident Evil czy z Piątego Elementu wyraziła wsparcie dla Polek w związku z planami zaostrzenia przepisów ustawy aborcyjnej w Polsce.

Support women's rights in Poland. I'm a mother of two gorgeous babies, but still... We can and should choose. womensrights popieramdziewuchy isupportgirls nydiary


#millajovovich #neuropa #aborcja #dobrazmiana #instagram
Goofas - https://www.instagram.com/p/BD-BEBSTMgZ/?taken-by=millajovovich

Milla Jov...

źródło: comment_VGERTlIJSwxgaLjhyiqgwO56JRbenlWc.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@ponuras: Ja żadnej nie znam, ale mam świadomość, że takie rzeczy się dzieją, poza tym mam gdzieś, czy się zabezpieczała, czy nie, dziecko to nie ma być kara: nie chce to nie. Ja seks uprawiam, ale dziecka narazie mieć nie chcę, gdyby mi nawaliła antykoncepcja to bym rozważyła aborcję, bo OD TEGO ONA JEST. To jest ostateczna ostateczność, nikt nie robi aborcji sobie po kilka razy w miesiącu.
  • Odpowiedz
@lagata2409: To samo powinno być w takim razie z alimentami. Jeśli "i tak ostatecznie decyduje kobieta" to mężczyzna powinien być zwolniony z jakiegokolwiek obowiązku w tej kwestii. Nie może być tak że jednej stronie przysługują same prawa, a drugiej tylko obowiązki :)
  • Odpowiedz
wpis marnej aktorki z USA


akaś #!$%@? celebrytka z niekatolickiego kraju

szczególnie, że filmy z jej udziałem mocno średnie,


NO #!$%@? ESENCJA WYKOPU. XD Gdyby "tutaj wstaw imię i nazwisko kogokolwiek" też by poparło akcje, to jakieś #!$%@? co to życiowym osiągnięciem jest... sumie nic, też by pisały komentarze wylewające żółć.

Zrozumcie trolle że obecnie największy rak Polski to jest PiS. Nie działają na korzyść obywatela w sferze gospodarczej, i nie działają
  • Odpowiedz
@Usurper:
"o czymś co samo nie jest w stanie istnieć więc nie jest człowiekiem." "zdolnością do przeżycia ze względów biologicznych i ekonomicznych"

No czyli odłączamy też wszystkich chorych od respiratorów, tak? XD Przecież też nie są w stanie przeżyć bez maszyny więc po #!$%@? to przy życiu trzymać.
  • Odpowiedz
mordować to można ludzi, płody to nie ludzie


@Usurper: Hitler to samo powiedziałby o żydach.

- Czemu pan kazał zamordować 6 milionów ludzi?
- Mordować to można ludzi, żydzi to nie ludzie.
  • Odpowiedz
czy chce ciąże donosić, czy usunąć i gówno kogo powinno obchodzić, w jakich okolicznościach zaszła w ciążę.


@lagata2409: A facet powinien mieć wybór czy chce dziecko utrzymywać, czy nie, a nie być ściganym za alimenty.
  • Odpowiedz
@Songox25 @Seba169: A nie jest czasem tak, że ojciec może zrzec się dziecka? I nie płaci wtedy na niego? Pytam, jeśli nie, no to faktycznie, niby ma to jakiś sens, nie przeczę, ale jakoś dyskutować teraz na temat alimentów nie chcę, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Ja mówię o aborcji, dziecko to nie kara i każdy bez wyjątku powinien mieć prawo usunąć ciąże.
  • Odpowiedz
I nie płaci wtedy na niego?


@lagata2409: Zrzec się może, ,ie będzie miał praw rodzicielskich wtedy, ale płacić musi. W USA, to nawet paszport zabierają alimenciarzom, żeby wyjechać nie mogli.

Ja mówię o aborcji, dziecko to nie kara i każdy bez wyjątku powinien mieć prawo usunąć ciąże.


I nie płacić alimentów.
  • Odpowiedz
@Songox25: No faktycznie słabo z tymi alimentami. W takim razie aborcja powinna być w pełni legalna, a jeśli ojciec zrzeknie się praw to wydaje mi się, że nie powinien mieć obowiązku płacenia, żeby było mniej takich cwaniar, co wrabiają w dziecko. Aczkolwiek, jest różnica w zmuszaniu do płacenia, a zmuszaniu do urodzenia, np. dziecka z gwałtu, bo tu się rozchodzi o czyjeś zdrowie i życie, a nie tylko o pieniądze. Chociaż
  • Odpowiedz