Wpis z mikrobloga

Szacunek dla Izu za postawę. Coraz mniej w zawodowym sporcie takich ludzi.

W kuluarach mówi się, że wystąpisz w listopadowej edycji Polsat Boxing Night. Wymienia się bokserów ze ścisłej czołówki polskiej wagi ciężkiej. Poradziłbyś sobie z Andrzejem Wawrzykiem lub Mariuszem Wachem?

- Nikt nie jest poza moim zasięgiem.

Nawet Artur Szpilka?

Wchodząc do ringu zawsze obstawiam swoją wygraną. Nikogo się nie boję, ale nie ma co na siłę wymyślać pojedynków - od tego jest mój sztab szkoleniowy i promotorzy. Gdybym miał jednak wybierać, to wolałbym się bić z cudzoziemcem. Moja wygrana z innym Polakiem oznacza, że komuś blokuję karierę. Wolałbym ją blokować pięściarzom z zagranicy, do których nie mam żadnych sentymentów.


KLIK

#sport #boks #wagaciezka #izu #izuugonoh
  • 5
  • Odpowiedz
@starface: Izu to jest gość. Wart szanowania. Mądrze się wypowiada jest ułożony. W zasadzie ciekawi mnie to, że Szpila gada podobnie do niego, ale pajacuje i ubiera to w bardziej bezczelne słowa i od razu jest tym gorszym prawilniakiem. W sztukach walki jest wielu pajaców, ale ludzie właśnie wybrali sobie Szpilę do wycierania mordy.
  • Odpowiedz
@SilvioDante: Tobie szkoda, jednak dzięki temu jest w stanie wypromować się większej publiczności, jak ktoś obeznany w boksie to wie o kogo chodzi, jednak zwykli Janusze gdy usłyszą jego nazwisko to nawet nie pomyślą, że to Polak może być.
  • Odpowiedz