Wpis z mikrobloga

@18zpitrasio: @zgredek_z_fabryki_kredek: 5 lat temu ten rower już miał prawie 30kkm, właściciel wcześniej miał parę klamkomanetek Shimano Ultegra Flight Deck, teraz prawa to 105 - wniosek taki, że musiał prawą stronę uszkodzić. Wysoka grupa będzie gorzej pracować od nowszej gorszej grupy. Zresztą przy pierwszej szosie zapewne nie odczujesz różnicy w Sorze, a 105. Cały osprzęt mocno pomieszany, utrudni to sprawę w razie ewentualnej modernizacji i synchronizacji. No i cena.
@Jarython: okej,w takim razie serdecznie Ci dziękuję mireczku za opinię,przekonałeś mnie. A co w takim razie w przedziale do 1500 właśnie max byłoby przez Ciebie polecane? Bez różnicy czy nówka czy używka,ważne żeby była fajną podstawę do kombinowania i wymiany powoli elementów roweru na nowe :)
@18zpitrasio: Skoro pierwsza szosa to skąd zakładasz, że w ogóle Ci się spodoba i będziesz chciał kombinować i wymieniać elementy na nowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Normalnie poleca się Tribana, nawet jeden Mireczek planuje sprzedać 520, ale jeżeli szukasz czegoś do rozbudowy to chyba najważniejsza będzie rama, względnie dobry osprzęt.

Focus całkiem znośny, na pewno lepszy niż pierwszy typ.
@Jarython: Masz mnie,ale znając trochę siebie wiem że połknę bakcyla,zdecydowanie :)
Rozumiem,przynajmniej co nieco mi rozjaśniłeś na co zwracać uwagę.
@wojtek321 Dzięki,zerknę sobie i muszę w końcu tą nieszczęsną nogę pomierzyć.

Jakbyście słyszeli coś,albo widzieli jakieś fajne oferty to możecie podesłać na priv,z góry dziękuję :)