Wpis z mikrobloga

Znacie tych typów nie xD Buty trekkingowe Campus cały rok. Kurtka tylko North Face albo Hi-Tec. Śpi z plecakiem. W plecaku liny, czekany i karabinki chociaż mieszka nad morzem xD Jak schodzi do piwnicy po ziemniaki to zakłada latarkę czołową. Zegarek z GPSem, wysokościomierzem i kompasem żeby się nie zgubić na osiedlu. Ale jeśli mnie nie zniesiesz kiedy jestem #!$%@? jakbym miał zdobywać Mount Everest to nie zasługujesz na mnie kiedy w końcu ubiorę się normalnie xD
#heheszki #modameska
Pobierz
źródło: comment_6snEMpLLXRt5vd3YlesGLxM8oum4GLTK.jpg
  • 68
To jest straszne jak ludzie idą w góry! Nie zdają sobie sprawy z zagrożenia! Ja wchodziłem w zeszłym roku na Giewont, lipiec, skwar, wszyscy w krótkich spodenkach, japonki, klapki, małe dzieci - koszmar! Ja jedyny byłem przygotowany: dwa czekany, raki, profesjonalna odzież, specjalistyczny mocno spłaszczony namiot (żeby opierał się wiatrom), butle z tlenem - najgorsze były te ich drwiące spojrzenia ignorantów. A przecież to GÓRY i wszystko może się zmienić w sekundę!
@MOTIP: Normalnie mam kompletnie w dupie w co się kto ubiera, ale zawsze się w duchu uśmiecham na widok kogoś w bomberach, arafatce, całego odzianego w kamuflaż wojenny i w ogóle. To tak jakby 40 letni chłop ubierał się w ciuchy hiphopowe z wielkimi kolorowymi napisami, bo to w końcu jakieś okazanie przynależności do subkultury. To że ktoś śmiga w tych okropnych butach, spodniach i kamizelce bym przegryzł bez problemu, ale
@MOTIP: JEZU JAK MNIE #!$%@?Ą TACY LUDZIE. ZAŁOŻY TAKI JEDEN Z DRUGIM SPODNIE CARGO, BUTY TREKKINGOWE,ZEGAREK JAKIŚ #!$%@? CASIO G-SHOCK Z #aliexpress I NAJLEPIEJ ODDYCHAJĄCY LONG SLEEVE I #!$%@? PRZEZ MIASTO Z PLECAKIEM DO PRACY. BO ON JEST #!$%@? MIEJSKIM PODRÓŻNIKIEM. MIERZY ZEGARKIEM GŁĘBOKOŚĆ WODY W KIBLU. NAJLEPSZE ZE WYCHODZI NA TO ZE NOSI TE SAME CIUCHY DO ROBOTY I NA SPACERY. KUPI SE TAKI GPSA BO W TELEFONIE JEST NIEDOKŁADNY
@michalo2882:

nigdy nie masz pewności czy jak wstaniesz rano, przed domem nie wyrośnie ci Mount Everest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


albo, że jutro rano nie zastanie ciebie jakaś zombie apokalipsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MOTIP: Mam takiego w pracy. Non stop kupuje jakieś aktywne koszulki za ponad stowe, co chwile czegoś szuka. Gość spoko ale mam z niego bekę:D
@MOTIP: znam jedną taką osobę, kolega ze studiów. Plecak turystyczny 4F z przyłączonym do niego na widoku kompasem, zawsze przy sobie nóż. Wygląda jakby miał za chwilę wylądować na bezludnej wyspie. Survival na uczelni. Trochę dziwoląg, ale zajebiście się uczy i w porządku gość.