Wpis z mikrobloga

#zlodzieje #oszukujo #kradno
Tak to się kończy zaufanie do mirków... @gotomp handlował ze mną kluczykami do #csgo kilka razy, za każdym razem wysyłałem mu od razu przelew, on wysyłał klucze, wszystko było ok.Ostatni raz jak handlowaliśmy typ #!$%@?ł klucze na jakimś gównopocie... mówiąc, że mi odda zaraz klucze. Jako że handlowaliśmy już trochę, to dałem mu czas, no ale po ponaglaniu go mówił że teraz nie ma, narobiło mu się problemów w życiu, zaczął na mirko wypisywać jaką to ma depresję/długi/rodzice umarli w wypadku, że próbuje popełnić samobójstwo i mu się świat wali na łeb. Nie spieszyło mi się bardzo, wiem jak to bywa więc napisałem do niego że mogę jeszcze chwilę poczekać... i #!$%@?. Typ dostał bana na wykop, konto na steam zmienił nick i dał prywatny... tyle, że i tak znalazłem jego profil w historii.
Po numerze konta znalazłem też jego jakąś aukcje, tyle że nie mogę nic z niej wyciągnąć.
Koleś #!$%@?ł mnie na 265zł. Kwota nie jest może duża, ale wszelkie rady jak gościa #!$%@?ć i co w tej sytuacji zrobić mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://steamcommunity.com/id/Janusz9876543
http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=5288422426&title=przedmiot
Madin5 - #zlodzieje #oszukujo #kradno
Tak to się kończy zaufanie do mirków... @gotom...

źródło: comment_3A5fDsbUs24xEjyKwFWxDcio4QZ0FkPH.jpg

Pobierz
  • 69
@BenkartGorszegoBoga: No niestety, nie zauważyłem tego dokładnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? no myślałem, że co jak co ale na wykopie to można sobie ufać, i ogólnie wszędzie gdzie się pojawiają pieniądze musi to się opierać na zaufaniu. A tu mi taki śmieć wskoczył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@stresS: Też mam taką nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No
@Madin5:

Proponuje zrobić coś ala rep+ tylko że na mirko, założyć tag i wstawiać dowód wymiany czy cuś takiego. Nie dotyczyło by to tylko i wyłącznie steama, ale ogólnie wymian między różnymi grami + wymiany pieniężne.

+ Jeżeli nie jesteśmy w 100% pewni że osoba nas nie oszuka, proponuje wymiany w mniejszych ilościach np 1-5 kluczy itd.