Wpis z mikrobloga

#zlodzieje #oszukujo #kradno
Tak to się kończy zaufanie do mirków... @gotomp handlował ze mną kluczykami do #csgo kilka razy, za każdym razem wysyłałem mu od razu przelew, on wysyłał klucze, wszystko było ok.Ostatni raz jak handlowaliśmy typ #!$%@?ł klucze na jakimś gównopocie... mówiąc, że mi odda zaraz klucze. Jako że handlowaliśmy już trochę, to dałem mu czas, no ale po ponaglaniu go mówił że teraz nie ma, narobiło mu się problemów w życiu, zaczął na mirko wypisywać jaką to ma depresję/długi/rodzice umarli w wypadku, że próbuje popełnić samobójstwo i mu się świat wali na łeb. Nie spieszyło mi się bardzo, wiem jak to bywa więc napisałem do niego że mogę jeszcze chwilę poczekać... i #!$%@?. Typ dostał bana na wykop, konto na steam zmienił nick i dał prywatny... tyle, że i tak znalazłem jego profil w historii.
Po numerze konta znalazłem też jego jakąś aukcje, tyle że nie mogę nic z niej wyciągnąć.
Koleś #!$%@?ł mnie na 265zł. Kwota nie jest może duża, ale wszelkie rady jak gościa #!$%@?ć i co w tej sytuacji zrobić mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://steamcommunity.com/id/Janusz9876543
http://allegro.pl/ShowItem2.php/itemNotFound/?item=5288422426&title=przedmiot
Pobierz Madin5 - #zlodzieje #oszukujo #kradno
Tak to się kończy zaufanie do mirków... @gotom...
źródło: comment_3A5fDsbUs24xEjyKwFWxDcio4QZ0FkPH.jpg
  • 69
@nie_lubie_kradziejow: @only: @BenkartGorszegoBoga: @Moted: Dzięki i reszcie za wkład w sprawę, wszystkich nie będę wołał co by nie śmiecić wam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

typ gotomp chyba nie zdaje sobie sprawy, że mam wystarczające dane by go pan bagietmajster namierzył. Z racji wykonywanego zawodu często współpracuje z policją w sprawie takich śmieci jak on.
Dojadę cie, mam sporo czasu. Dla samej satysfakcji nawet (
@psposki: Napisz po cichu, zostanie między nami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BenkartGorszegoBoga: No mógłbym, ale 1. jestem w pracy i tak średnio 2. Halo, policja? Gotomp z wykopu, o pseudonimie na steam gołomp pisze że popełni samobójstwo, przyjedźcie szybko? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Madin5: tyle, że problem jest taki, że transakcja nie przeszła przez aukcje(chyba, że dowodem jest korespodencja, nie znam się), a co za tym idzie policja może to zinterpretować, że po prostu podarowałeś mu hajs
@stresS: Umowa zawarta ustnie również jest umową. Mam dowód w postaci naszej rozmowy na wykop.
@Moted: @BenkartGorszegoBoga: @nie_lubie_kradziejow: @only: @HaPPe: @KAFF: @stresS: @psposki
Koleś po mojej kolejnej odpowiedzi... #!$%@?ł mnie. No do #!$%@?, zamiast się dogadać to on coś odwala... Sory za spam, to ostatni raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak ktoś ma jakieś dokładniejsze dane, chętnie przygarnę ( ͡
Pobierz Madin5 - @stresS: Umowa zawarta ustnie również jest umową. Mam dowód w postaci naszej...
źródło: comment_iJTqzE1ZDivykaqjWBdXiPlwTuU0k2S6.jpg
@gotomp masz czas do jutra żeby się ze mną skontaktować i to załatwić polubownie. Brak kontaktu - będziesz rozmawiał z bagietmajstrem i przed nim tłumaczył.