Wpis z mikrobloga

@lady_katarina:
dla młodych to nigdzie nie ma tanio, nie możesz na współwłaściciela wziac żeby ci zniżki biły?
Jak mi L4 wyliczył OC+AC na samochód warty 15k dla 25latka z 7letnim stazem prawka(nadal podchodze pod młodego kierowcę niby) to wyszło uwaga

@lady_katarina: generalnie najlepsza opcja to korzystanie ze zniżek czyjejś osoby, nie musi być nawet właścicielem auta ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam tak robię, prawko od 3 lat, 21 level here i płace 385 zł za cały rok za Civic'a 1.4
@onemorerep: Nie bardzo rozumiem jak to załatwiłeś, że nie musi być właścicielem. Ja musiałam wyznaczyć mojego brata jako wspołwłaściciela by na niego wziąć polisę. A żeby auto było na niego w całości to nie ma takiej opcji, bo mu na tyle nie ufam.
@lady_katarina: Mi o dziwo najmniej wyszło za OC w PZU w styczniu tego roku - za Chevroleta (czy tam Daewoo, jak kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) z silnikiem 1.6 płacę 400zł rocznie, pierwszy samochód rejestrowany tylko na siebie, w momencie brania polisy wiek 25 lat czyli jeszcze na zwyżce.
Warto podejść gdzieś do agentów żeby zaproponowali ofertę, policzą Ci ile wyniesie Cię OC we wszystkich
genci, zdecydowanie lepsze od ofert z


@lady_katarina: Mnie kiedyś bez zniżek najtaniej wychodziło w You can drive, to produkt Hestii o ile pamiętam, skierowany do młodych kierowców. Było bardzo wyraźnie taniej, ale był limit wieku, chyba 30 lat.
@lady_katarina: Żeby u nas wyszła prawdziwa oferta to muszą być podane wszystkie prawdziwe dane :) W innym wypadku wychodzą drastycznie droższe składki (ponieważ nie możemy ściągnąć danych od UFG) rzuć na priv link do wyników i sprawdzimy :)
@mfind: Właśnie tak myślałam, że ten kalkulator coś przekręca i na pewno nie moze być tak drogo, ale podałam wszystkie dane prawdziwe ( ͡° ʖ̯ ͡°) jedynie nie przebieg bo nie pamiętam :D Ale tak czy siak już rozmawiałam z jednym Mirkiem i już mam wszystko załatwione :)
@lady_katarina: Spoko :) Szkoda, że coś się wykrzaczyło i bardzo przepraszamy za to, ale nie bój nic ostatecznie x razy drożej na bank nie byłoby u nas :) Następnym razem prześlij link na priv i będziemy działać ze zniżkami ( ͜͡ʖ ͡€)

@kommie: @bylu: Wbrew pozorom You Can Drive wcale nie ma najtaniej dla młodych kierowców :/ Owszem zdarza się, ale jednak w ogólnym rozrachunku sugerując się tylko reklamą "dla młodych mamy tanio" można przepłacić setki złotych. Bez porównania pod konkretnego kierowcę nie da rady wytypować, który ubezpieczyciel będzie najlepszy (+/- da się z doświadczenia agentów, ale i tak często są niespodzianki). Także bez porównania przed zakupem ani rusz :P