Wpis z mikrobloga

@piotria: z tego co przeczytałem na tą chwilę, wychodzi na to że instrumenty i wokale wypadają dość miernie.

Jeśli więc nie skorygujemy tonów średnich, instrumenty strunowe będą nieco jazgotliwe, jakby struny były za mocno naprężone, a wokale mogą drażnić syczeniem gdy wejdą wyżej
@piotria: randomowo trafilem
Na ten wpis i jako ze sam szukalem sluchawek i odkrylem te krugera to napisalem. Kable w dzisiejszym swiecie wkurzaja coraz bardziej a nie kazdego stac na dobry produkt z gornej polki cenowej jak np beatsy tour 2 wireless. Podales 200zl a ja randomowo napisalem ze za stowke jest fajny produkt.

Nie sluchalem nic. Jestem prawie głuchy. Nie jestem audiofilem. Peace.
@piotria: no właśnie z każdą recenzją się przekonuje że warto jednak wziąć m1/m2. Ale poczekam jeszcze, może ktoś coś dobrego zna. Wiem że na pewno nie kupię Creative, bo miałem i wolę nie powtarzać błędu. Tragedia :P.

@pieczywowewiadrze: nigdy słuchawek bt. Jedziesz gdzieś i w połowie trasy już nie masz słuchawek, bo padły. Widziałem jakąś recenzje pchełek bt i wytrzymały 4h na baterii..
@vomalio: k&m trzyma chyba 6h beatsy prwnie to samo, rozmaeiamy o roznych zastosowaniach. Ja szukalem sluchawek na silke (max2,5h) i do komunikacji miejskiej (max 3x 1h) a na noc i tak wszytsko podlaczam do gniazdka. Tablet, drugi tablet, telefon, maszynka do golenia wiec jedno w ta czy druga strone nie robi roznicy i w obydwu zastosowaniach gigantyczne plusy.

W tameaju metrze moge usiasc nir zgniatajac wtyczki ktore juz polamamlrm milion razy
@pieczywowewiadrze: ta, wszystko fajnie. A jak trafia Ci się wyjazd pociągiem 8h? Ja też głównie do takich zastosowań szukam, ale biorę pod uwagę to że czasem robię rowerem wycieczki na cały dzień, co jakiś czas jeżdżę 8h pociągiem / autokarem itd. Co wtedy? Bez słuchawek, czy słuchawki od telefonu które po 1h mnie doprowadzają do szału?
No i ja jeszcze nie złamałem jacka xD
@vomalio: veho z-2 mialem 2 polamane kable przy jacku

Sluchawki ipodowe polamany jack

Od roku uzywalem ferrari g150i bodajze i kabel juz dogorywa (rurki nie sa najlepszymi spodniami do sluchawek)

Obecnie uzywam od swiat ajfonowych earpodsow i do szalu nie doprowadzaja. Jest git i kabel dobrze zabezpieczony przy jacku ale sie boje o nie.

Poluje na krugery bo byla ciezka dostepnosc. Ew kupie beatsy.

Mam tez beatsy pro nauszne ktorych uzywam
@pieczywowewiadrze: no widzisz, ja mam ujowe od smartfona, a wszystkie normalne albo zostawiłem gdzieś, albo rozwaliłem kabel. Potrzebuję więc wygodnych, w miarę wygłuszających słuchawek (na rowerze i tak jeżdżę tylko z jedną w uchu). Mam nauszne w bt i jakość szału nie robi, a dałem powyżej 100. Pomysł z kupieniem dwóch par miałby sens gdyby iphonowe nadawały się do słuchania rocka, a z tego co kojarzę to słabo sobie z tym
@vomalio: jak bys mial wiecej kasy to inna sprawa. Ja mowie o applowych dodawnaych do telefonu (luzem 130-140zl pewnie) nie maja gumek i nie wygluszaja jakos super i z rockiem nie mam problemu. Do pc sa beatsy gdzie bas jest dosc mocno podbity ale dla mnie jako nie-audiofila to nie robi roznicy nawet przy sluchaniu rocka

Jeszcze veho z-1 lub z-2 (z mikrofonem troche drozsze moge polecic) cena stockowa 50€ ale
@pieczywowewiadrze: muszę przemyśleć to, wiem że na pewno chcę sprzedać nauszne bt, bo prawie ich nie używam. Boję się że podobnie będzie z pchełkami, bo jestem na tyle przyzwyczajony do kabla że w ogóle zapominam że go mam
@vomalio: rob jak Ci wygodnie. To tez kwestia kabla. Jak mialem miekki kabel w veho tez nie przeszkadzalo. Kupilem bardziej ekskluzywne ferrari z obszyciem kabla sznurkowym i juz byl na tyle sztywny ze przeszkadzal. Nausznych uzywam tylko w domu wiec tez bt niepotrzebne