Wpis z mikrobloga

Chyba powoli staję się fanboyem Brainwavz. Im dłużej czytam, tym mniej konkurencji zauważam.
Szukam pchełek do słuchania głównie rocka, metalu i elektro. Po przeczytaniu dość sporej ilości recenzji ( co prawda niektóre dość pobieżnie, ale jednak ), wyszło mi że mam wybór między Brainwavz M1, Brainwavz M2, Brainwavz S0 i Xiaomi Piston 3.
Może się ktoś wypowiedzieć na temat tych słuchawek? Ewentualnie jakieś inne alternatywy do 200zł?
#sluchawki #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
  • 17
  • Odpowiedz
@vomalio: U mnie to samo xD Miałem te pistony i były naprawdę świetne, zgubiłem je ;/ Nie wiem co robić, kupować te same, sprawdzone słuchawki, czy może spróbować czegoś nowego i brać Brainy.
  • Odpowiedz
@Czadecki: ja mam tak z Brainwavz. Miałem M1 i kurde były dobre, ale #!$%@?łem je na rowerze xD
Myślę nad S0, a M1 to ogólnie jedne z najlepszych słuchawek do 200zł jakie miałem
Z jednej strony nie chcę się zamykać, ale kuwa, jak ja słyszałem Creative Labs, czy JBL.. nie XD
  • Odpowiedz
@Czadecki: pewnie następnym razem spróbuję, w zasadzie Xiaomi odnosi sukcesy ze swoimi smartfonami. No i hipokryzja z mojej strony - mam ich powerbank... ;P
/ale tak jak mówiłem, powoli się staję fanboyem Brainwavz xD
  • Odpowiedz