Wpis z mikrobloga

Mam mały problem z #assettocorsa - gra uruchamia się i działa normalnie. Najczęściej jeżdżę tymi samymi samochodami i na tych samych trasach. Ale w końcu wpadłem na to, że chociaż kupiłem DP1 tylko dla 190 DTM, to są tam też inne rzeczy. Chciałem odpalić Nurburgring a tu zonk- ładuje się trasa, ładuje się samochód i... wracam do menu. Zrobiłem sprawdzenie spójności plików, znalazło jeden brakujący (? - nic nie kasowałem na sto procent). Napisane było, że zostanie dociągnięty brakujący plik. Zrobiłem więc ponowne sprawdzenie i tym razem test spójności przeszedł. Odpalam grę, Nurburgring i znowu to samo :/ Na różnych samochodach... Inne trasy (fabryczne i modowane) chodzą dobrze, chociaż nie sprawdzałem wszystkich.
Ma ktoś pomysł, poza reinstalacją całości?
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zabralimizapalki: Nic z tego. Jak ustawie "force 32bit" to zatrzymuje sie na ladowaniu samochodu. Po wyjsciu do managera zadan pojawia sie info: "program acs_x86.exe przestal dzialac"
  • Odpowiedz
@chuckd: mam propozycje - wejdz w folder content/tracks i wytnij ks_nurburg, przenies w bezpieczne miejsce, po czym zrob sprawdzenie spojnosci. nie wiem czy pomoze, ale warto sprobowac.
  • Odpowiedz
@bomber89: Ale inne trasy na tych samych ustawieniach działają... Tylko Nurburgring byłby inaczej wyświetlany?
@skethoo: Sprawdzę i dam znać wieczoram, ale nie bardzo bym rozumiał, gdyby to zadziałało :)
  • Odpowiedz
@bomber @skethoo
Zrobiłem wszystko: zmieniłem rozdziałkę, wywaliłem tor, sprawdziłem spójność, dociągnęły się brakujące pliki- nic to nie dało. Zrobiłem reinstalację dream packa, potem całej AC i nadal nic. Widziałem na forum, że nie jestem sam z tym problemem, niektórym faktycznie pomaga force 32bit, innym przestawia się rozdzielczość- u mnie wszystko wydaje się być ok, poza tym że nie działa. Gdybyście mieli jeszcze jakieś pomysły, to chętnie posłucham. Na dziś mam dość walki.
  • Odpowiedz