Wpis z mikrobloga

Jechałem dziś taksówką w Katowicach, zadzwoniłem, czekałem 10 minut, przyjechał kierowca.
I ku mojemu zaskoczeniu, według wyliczeń poczynionych na podstawie Google Maps powinienem zapłacić za przejazd 20zł.
Dojeżdżamy, kierowca rzuca "15zł". Do tego pogadaliśmy sobie, powiedział mi kilka anegdotek o tym jak jeden z jego pasażerów nawigował go po zadupiach byleby jak najszbyciej dojechać do celu nie patrząc na cenę i dał kilka wskazówek jak szybciej dojechać w wybrane miejsca miasta. No #!$%@?, szkoda mi takich porządnych ludzi przez złotówy rzucające gównem na Ubera. W sumie to często jeżdzę taksówkami i nigdy w środku nie śmierdziało fajkami ani nie spotkałem się z niemiłą obsługą.
#taksowka #taxi #katowice #uber #takaprawda
  • 18
@Chet_Sidney: Kiedyś mieszkałem w Gdańsku i poszedłem z ziomeczkami na piątkowe chlanie. Wóda się lała strumieniami, #!$%@?łem się jak szpadel i coś mi się odkręciło, że wracam do domu z buta. Wszystko byłoby ekstra, gdyby nie to, że było minus milion na termometrze, był środek nocy a ja na sobie miałem koszulę i cienką kurtkę pasującą raczej na ładny październik. A ja uciekłem kolegom jak jakiś debil.
No i jeśli ktoś
LuckyLuq - @Chet_Sidney: Kiedyś mieszkałem w Gdańsku i poszedłem z ziomeczkami na pią...
No #!$%@?, szkoda mi takich porządnych ludzi przez złotówy rzucające gównem na Ubera.


@Chet_Sidney: na kazdym szczeblu jest to samo i w kazdej dziedzinie zycia. Ludzie uczciwi sa ruchani i orani.
@embriao: dokladnie tak!! Dwa razy sie skusilem na złotowe nie z korpo, skasowali duzo i jeszcze auta takie sobie... Biore korpo z postoju i jeszcze mi taniej wychodzi i rachunek od razu dostaje
@trollasek: 40 przejazdów bez żadnej nieprzyjemności to nie efekt fałszywej powszechności. Jeśli podasz mi dane statystyczne wskazujące to, że korporacyjne taxi są złe przyznam Ci rację. Inaczej pozostanę zdania, że moje 40 przejazdów na koncie jest miarodajnym wynikiem.
@Chet_Sidney: Kiedyś wracałam około godziny 3 do domu, wieczór nie był dla mnie miły więc byłam sama w dodatku zapłakana. Pan taksówkarz który przejechał obok postanowił się zlitować, zawrócił i podwiózł mnie do domu za darmo + dorzucił zniżkę na następny raz. Jednak są mili ludzie na tym świecie.