Wpis z mikrobloga

@PhilipDickens: bo jest społeczniakiem, bo co drugi post to zarzutka, bo lubi trollować? A może, bo kiedyś wrzucił filmik jak podpala t-shirt z Red Is Bad. Albo, że po prostu jest gruby xD Wybieraj, opcji jest dużo. Ja wiem natomiast jedno, że szkoda na niego czasu. Olać go, polecam też innym to zrobić. Typowy atencjusz, brak uwagi = brak aktywności.
  • Odpowiedz
@abcde: A ja uważam że nie mają choćby do kwestii ubioru, większość ma #!$%@?. A u nas tworzą jakieś #!$%@? #!$%@? portale na których ludzie wrzucają zdjęcia ubioru innych osób i się z nich naśmiewają, wyzywają, takie polactwo co włazi innym ludziom ciągle w dupe.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Jakie to jest #!$%@?, jak w średniej klasy książce s-f, skoro tak relatywistycznie podchodzisz do świata, to czemu dajesz #!$%@? o to że ktoś daje #!$%@?? Skoro uważasz że ludzie nie powinni się czepiać, to też nie powinieneś się czepiać że się czepiają, tylko być #!$%@? kwiatem lotosu na tafli #!$%@? jeziora.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: Największym polaczkiem cebulaczkiem to jesteś ty, bo uważasz, że takie zachowania są tylko w Polsce. Otóż nie. W każdym kraju wygląda to niemal identycznie. Ale ty czujesz się tak europejsko i tak zachodnie, że wszystko co w Polsce to be, a identyczne zachowanie zagranico to "margines zachowań". Handluj z tym.
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: wiem bo bylem XD #!$%@? stad juz w maju. Mentalnosc ludzka to tutaj jakas paranoja, pieniadze jeszcze mozna policzyc, ale takich emocji jak zawisc i zlosc wobec drugiego czlowieka juz nie bardzo.
  • Odpowiedz