Wpis z mikrobloga

Mireczki, pytanie do podróżujących. Chcę wybrać się ze swoim różowym na urlop za granicę. Rozważamy dwie opcje Kanary i Turcję. Kanary(Teneryfa) ze względu na bezpieczeństwo, a Turcję ze względu na standard hoteli i pogodę. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia i mógłby się w tych kwestiach wypowiedzieć i ewentualnie doradzić.
#podroze #urlop #turcja #hiszpania #wakacje #kanary
  • 7
@zadzior_37: Byłem zarówno w Turcji jaki i na Teneryfie. W obu miejscach jest w porządku, chociaż W Puerto de la Cruz spotkałem karalucha przed budynkiem hotelu... Teraz wybrałbym Teneryfę, konkretniej południową część wyspy, bo jest tam zdecydowanie cieplej niż po stronie północnej. Nie wiem co jeszcze można by dopowiedzieć.
jak teneryfa to koniecznie wynajmijcie samochód i objedźcie wyspę, obowiązkow El Teide ( polecam również nocą - jedno z lepszych miejsc na ziemi do obserwacji nieba) jeżeli lubicie wędrówki po górach na północy są góry Anaga, oprócz tego dużo różnorodnych plaż i zmienny krajobraz na wyspie. Nie byłem w Turcji ale Teneryfę mogę śmiało polecić
@wutwut12: Teneryfa nie jest za duza ale do zwiedzania jest akurat mnostwo rzeczy. Z imprezowym klimatem tez bym polemizowal, tylko okolica las veronicas i od czasu do czasu jakies festiwale.