Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@1mnew: nie wygrasz, będzie naciągać twoje wypowiedzi, żeby wyszło, że zazdrościsz.
Takie "leave britney alone" tylko dla jej księcia. Jak stwierdzisz oczywistość to będzie atak nie fakt.
@Lewo: wiesz co jest najlepsze? że jakbym wrzucił tutaj jakiegoś mniej urodziwego kulturystę to by było HURR DURR MIĘŚNIE BLE - NA PEWNO STERYDY xD a tutaj wiadomo:

- ckliwa historia, z grubasa w fit modela - jest,
- wygląd typowego Armando vel erasmus - jest,
- hajs się zgadza - zgadza,
- fejm - jest,
Do minusów mogę dać to, że ma laskę która zbytnio rozumem nie grzeszy (chociaż to
@1mnew: mi chodziło o twoje proste stwierdzenie, że bierze.
Teraz jak wymieniłeś te szczegóły odnoszę wrażenie, że starasz jej się obrzydzić, chociaż nic z tego co teraz napisałeś nie jest jakieś negatywne. Wiadomo, że będzie podobać się laskom i w sumie ma prawo ( energii i zdrowia trochę na to wyłożył ) a że cała reszta jest stereotypowa nie znaczy, że zła.
@Lewo: generalnie chodziło mi o fakt, że bierze i tyle - nic ponadto. To co robi i sobą prezentuje to jego sprawa - mozna go za to kochac/nienawidzic, czasem nawet wejde i "posmieje sie" z jego postów bo gość całkiem dobrze gada. Tutaj chodzi o to jak wygląd potrafi zmienić postrzeganie i "maskowanie" niektórych spraw - tyle.
@1mnew: absurd sytuacji jest, gdy mireczki zlatują się pod wpis z tagiem #ladnypan i nie znając człowieka, objeżdżają go od najdziwniejszych epitetów, a sami często sobą nic nie reprezentują poza zacną kolekcją czipsów i batonów w szafce xD
Deynn nie jest fit modelką xD a Majewski to trener personalny xD