Wpis z mikrobloga

Nie wydaje ci się, że pies #!$%@?ł by na miejscu ?


@j_bateman: Kość? Na wsi mieszkałem i widziałem co dzieje się z padliną, gdy jakiś chłop zdechłego cielaka czy świnię do lasu zatargał żeby nie płacić za utylizację. Kości w całym lesie można było znaleźć, a nie raz nasz pies jak spuszczaliśmy go w nocy z łańcucha przytargał kawał jakiejś skóry do obgryzania na podwórko. Samotna noga czy czaszka jakiegoś zwierzęcia
@wypok_smieszne_obrazki: No tak, ale las jest mniejszy niż wszystkie oceany na świecie :) Wiele takich spraw, gdzie nigdy się prawdy nie pozna, ale fajnie podochodzić co się mogło tak właściwie stać. Zastanawia mnie jeszcze to zdjęcie włosów jednej z dziewczyn. Muszę obczaić, kiedy dokładnie zostało wykonane.
to dalej nie tłumaczy, co się stało z resztą kości i właściwie całymi ciałami.


@j_bateman: Stawiałbym, że ciała zjedzone przez padlinożerców, a kości pewnie leżą gdzieś w jakichś jamach czy zakopane. Zdziwiłem się za to, że nie znaleziono czaszki i kręgosłupa, przecież nie dość, że są duże, to czaszki ludzkiej nie pomylisz z niczym innym, w przeciwieństwie do innych ludzkich kości.

Choć to wybielanie kości jednej z nich fosforem jest intrygujące.
@Songox25: @wypok_smieszne_obrazki: Ciężko stwierdzić teorii jest mnóstwo, najbardziej zastanawia mnie fakt tej stopy w bucie oraz te wybielone kości, osobno niby jest jakieś wyjaśnienie razem?
@j_bateman: Skoro tak jest to czy zeszły i przeżyły? Czy może po upadku jedna przeżyła i zrobiła zdjęcie 2 już martwej czy szły i zrobiła zdjęcie by oświetlić drogę?