Wpis z mikrobloga

@Stitch: f4i też bym nie polecił na pierwszego sprzęta… I w ogóle żadnego moto, któremu w sportowo-turystycznej klasie bliżej do sportu niż turystyki. Ale to moja opinia :P F4i jest ok na drugie moto, jak w ogóle się na czymś wcześniej latało



ale na pewno nie kupisz f4i do 5000zł :D
  • Odpowiedz
@11mariom: heh to Cie zdziwie. Moj serdeczny kolega kupil F4i bez ogona i bocznych owiewek za rowne 5k. Czasza z lampa byla, a tylna lampa na tryty. Przyjechala z niemiec :)
  • Odpowiedz
@Stitch: to jakaś okazja, których niewiele? Bo jeśli poza brakującymi plastikami reszta jest w miarę ok, to niewielkim kosztem można to doprowadzić (tzn. 5k + koszt plastików < cena całego moto). Ale spoko, ja kupiłem w górnej granicy cenowej i nie marudzę :P

  • Odpowiedz
@11mariom: wkladu zeby doprowadzic je do ladu to bylo 2k zl tylko. ale zostala na stunt psa przerobiona. Ogolnie w #!$%@? ogloszen w niemcowni bylo na takie motocykle. za transport nie placil
  • Odpowiedz
@Stitch: no, ja szukałem sprawnego i <200km od domu :P Tzn. drugi warunek był taki w stylu "a zobaczę czy da się blisko czy muszę zapierdzielać". No i w ten sposób w sumie moto miało wszystkich właścicieli w obrębie 50km od siebie :D w razie co mogę jechać spuścić wpierdziel (ale nie ma po co).

Swoją drogą - ciekawe jakie ceny mają w ASO w DE na taki przegląd, w sensie
  • Odpowiedz
F4i ma 190 kh na sucho


@Stitch: nie masz racji: http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_cbr600f4i%2006.htm :P 170kg sucho, 193kg mokro

RR: http://www.motorcyclespecs.co.za/model/Honda/honda_cbr600rr%2005.htm 163.7kg sucho, 191kg mokro (RR ma więcej płynów czy masa na mokro jest oszukana?)

Specjalnie sprawdziłem również RRkę. Więc RR jest lżejsze, ale o kilka kg na sucho - i to jestem w stanie uwierzyć. Żeby było 30kg różnicy to by musieli pół motocykla wyrzucić :D
  • Odpowiedz
@11mariom: kumpla f4i bez owiewek, oleju i chlodnicy 190 wskazywala :v

porownujac do stunt psa moj to tez rowerek. a w ekipie sa juz 2x f4i na stunt. ten na felach fluo to w ogole ciezki w #!$%@? w porownaniu do mojego, a ten nowy co byl za 5k kupiony to nawet suchy byl ciezszy
  • Odpowiedz
@Stitch: może paliwo miał? :D albo coś jeszcze? Bo jakoś nie odczuwam by F4i było cięższe niż CB500, a ono nie ma więcej niż 200kg (albo nieznacznie).

Gdzie ważyłeś? To bym z ciekawości sprawdził kiedyś może.
  • Odpowiedz
@11mariom: no F4i od CB 500 ciezsze jakos nie bedzie raczej w druga strone. tu jak pytam kumpla co mial w nauce jazdy cebule, to mowil, ze 205 wskazala na pustym baku :D
  • Odpowiedz