Wpis z mikrobloga

1. bądź mną
2. szukaj pracy po studiach w zawodzie
3. patrz hardo w przyszłość ().
4. znajdź robotę po roku w innym mieście
5. spakuj dobytek w 3 torby i wyjedz ()
6. trochę gównopraca, tak bardzo oszukany na cebulionach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7. nieciekawie
8. trujące warunki pracy
9. naprawdę nieciekawie (,)
10. nie rezygnuj, ale szukaj dalej pracy
11. po pół roku znajdź robotę w poprzednim mieście ʕʔ
12. wygląda to dobrze
13. ciepnij wypowiedzeniem na stół
14. przeprowadź się z powrotem z myślą że teraz już będzie dobrze
15. trafiasz na gównorobotę
16. janusze biznesu oszukali pod każdym względem, tylko cebuliony się zgadzają, pewnie dlatego że marne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17. zaakceptuj rzeczywistość i nie rezygnuj z gównoroboty (,)
18. po dwóch miesiącach dostań wypowiedzenie od przydupasa szefa
19. argument: „bo tak, zresztą ja tu tylko wykonuję rozkazy” (,)
20. brak profitu (,)
21. (,)

Mirki jak żyć w tym kraju, prawie 2 lata, 300 wysłanych cv, same janusze biznesu oszukujący pod każdym względem dla zasady i z przyzwyczajenia (nie z konieczności). Jednego czego się na pewno nauczyłem przez ten czas to na kilometr wyczuwać gównorobotę i januszy, mógłbym nawet zostać coachem w tych sprawach. Perspektywa na najbliższy czas (może nawet rok lub dwa lata przy obecnej skuteczności) to wysyłanie cv i znalezienie po tym czasie na wpół gównianej roboty za marne cebuliony na jakiejś pipidówie bo odrzucać nawet taką „ofertę” w moim położeniu byłoby nierozsądne.

#pracbaza #gorzkiezale #przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
nauczyłem przez ten czas to na kilometr wyczuwać gównorobotę i januszy, mógłbym nawet zostać coachem w tych sprawach


@puto: I może tu jest nisza dla Ciebie ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͜͡ʖ ͡€) Skoro takie Grzesiaki mogą, to dlaczego Ty nie możesz?
  • Odpowiedz
@Prezes_roku: to jest tak szalone że mogłoby się udać ( ͡º ͜ʖ͡º) jakiś ebook by z tego wyszedł. Śmieszkowałem z bratem ostatnio i z tego śmieszkowania wyszedł całkiem przyzwoity spis treści

1. jak wybadać czy firma jest #!$%@? czy nie
2. oznaki walenia w #!$%@? pracodawcy i co oznaczają
3. mała polska firma - wady i wady
4. jak negocjować podwyżkę (metoda bycia w dupie pracodawcy
  • Odpowiedz
zawsze potem mozesz sie mscic, masz robote, wysylasz cv, nie idziesz na spotkanie, dzwonia - mowisz zapracowny, kontrakt, awans, nieprzespane noce, poswiecenie.
Wtedy chca cie juz na bank, a ty bez 300% ni ni hu ia.
  • Odpowiedz
300 aplikacji w 2 lata to nic. Ja tyle tygodniowo potrafilem wyslac na caly kraj bo chcialem wyzsze stanowisko i nie balem sie przeniesc. Potem 250 km na rozmowe i juz na pierwszej dostalem prace. A telefon to mi kilka razy w tygodniu dzwonil przez pol roku z zaproszeniami na rozmowy
  • Odpowiedz