Wpis z mikrobloga

mój iPhone 6S Plus na baterii 35%, nie ładowany od wczoraj od godziny 6. Całe 2 dni na słuchawkach słuchając muzyki przez Spotify bez przerwy. Mam już go od niemal 1 dnia premiery więc nie jest już bezpośrednio ze sklepu, mocno nadużywany przez 6 miesięcy a mimo to bateria po 37h ciężkiego używania ma 35% jeszcze.

Trzeba przyznać że Apple dobrze robi swoje produkty.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple #iphone #ios #windowsphone #android
  • 21
@fervi: @paprok: Wiecie jak działa spotify czy nie szczególnie? Aplikacja ściąga sobie muzykę podczas słuchania na bieżąco, jak kawałek jest wysłuchany to ściąga następny, poprzedni usuwa z pamięci i tak ciągiem 37h, dodajcie sobie do tego fakt że mam plan z nieograniczonym internetem więc muzyki ze spotify słucham w najlepszej dostępnej jakości (każdy utwór ok 10mb) i szybko wam wyjdzie że jednak słuchanie muzyki ze Spotify może skracać czas działania
@corpseRott: czyli coś kłamiesz, jeżeli utwór na zajmuje 10mb a trwa 4 minuty średnio to 40 minut-100mb a 400 minut 1000mb czyli 6h40m słuchania muzyki, 37 godziny słuchania muzyki to 5,8GB danych czyli tyle co zużyłeś w miesiąc niby a muzyka leci tylko od wczoraj.