Wpis z mikrobloga

@kiwacz: bukłak z wodą, ze 2 batony, multitool ze skuwaczem, mała pompka, czasami naboje co2. pompka do amortyzatora, detka, zestaw latek, lyzki do opon, zipy, troche kasy i telefon. To ostatnio moj zestaw ;P
@teryuu

bukłak z wodą


a bidony?

ze 2 batony


mieszczą się kieszeni w koszulce

multitool ze skuwaczem, mała pompka, czasami naboje co2. pompka do amortyzatora, detka, zestaw latek, lyzki do opon, zipy


to się zmieści w podsiodłówce xD edit:chociaż w sumie nie wiem jak wygląda pompka do amortyzatora.

troche kasy i telefon.


kieszenie w koszulce.
@kiwacz:

a bidony?

wypadały na wertepach :/ czasami nawet apteczka z kierownicy odpada

mieszczą się kieszeni w koszulce

nie lubię wypchanych kieszonek

to się zmieści w podsiodłówce xD

spódnica zahacza o takie cuda, często jeżdżę w kiecce rowerowej z doczepianymi kolarkami
@kiwacz: na ramie mam miejsce tylko na jeden bidon 0,5l i w sumie nawet nie zamonotwalem jeszcze koszyka do niej, a bukłak zmieszczę do plecaka nawet 2l.
Powodzenia z wciskaniem pompki do amortyzatora czy zwyklej pompki do podsiodłowki o jakichś normalnych rozmiarach. Teraz mam zamiar założyć sztyce regulowaną, wiec na tym to już w ogóle założenie podsiodlowki odpada.
Poza tym rower nie jest przyklejony do ziemi, czasami sie skacze, zjezdza jakies
@kiwacz: pompka, woda, coś do żarcia, u-lock, dokumenty, papier, rękawiczki na zmianę jak nie wiem jak jest z pogodą (wyjeżdżam np. bez palców, a w plecaku mam z palcami ), jakaś wiatrówka jak zapowiada się na deszcz, zestaw do naprawy w razie awarii.. no w zasadzie tyle. Nie mam wypchanego plecaka, ale trochę tego jest.

A, zapomniałbym. Jak mam w planach jakiś dłuższy przystanek to jeszcze książka ( ͡° ͜
@kiwacz:
bukłak - na cały upalny dzień w górach czasami i 3 litry izotonika bywa mało, w ramie mam miejsce tylko na 0,5l bidon, a w górach często ciężko znaleźć sklep lub stację benzynową co kilometr. Do tego bukłak jest dużo wygodniejszy niż bidon.

Multitool, dętka, łatki, spinka do łańcucha, pompka, hak przerzutki, czasami pompka do amortyzatorów - MTB/Enduro mocno nadwyręża sprzęt i nigdy nie wiesz co i kiedy się zepsuje.