Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak ktoś porównuje noszenie pseudogówna od surge/red is bad ze znakiem PW, pseudohusarią czy jakąś lawą I czymś związanym z Polską do wywieszania flag w innych krajach albo chodzenia w barwach narodowych - chodzi mi o normalne koszulki a nie ten badziew od pseudopatriotow.

To pierwsze ma tyle związku z patriotyzmem co frytki z keczupem XD Kisne z ludzi co w tym chodzą i cieszą miche że mogą się tym kiczem pochwalić.

Wywies sobie flagę, ubierz barwy narodowe ale jak chodzisz w kupie od surge czy red is bad to proszę nie nazywaj siebie Polakiem

#patriotyzm #polska #duma #4konserwy #neuropa #bekazprawakow
G.....2 - Zawsze mnie bawi jak ktoś porównuje noszenie pseudogówna od surge/red is ba...

źródło: comment_U7Qn5iSKnqDYYo6djcL1mFc8qeoXJNw4.jpg

Pobierz
  • 150
@Gruszka1992: Człowieku Ty masz jakiś problem? Jak ktoś lubi kicz to jego sprawa, niech sobie nosi co tam chce o ile nie łamie to zbyt bardzo poczucia dobrego gustu. Zawsze możesz zwrócić mu uwagę na ulicy, by się nad sobą zastanowił. A co do innych krajów to hidżab w wersji francuskiej jest okej dla Ciebie, czy nie. Odmówisz muzułmance noszenia barw, czy jest prawdziwą patriotką?
@Gruszka1992: Widziałem z czcionką i napisem o braterstwie, widziałem z antenkami na których były flagi. Widziałem różne rzeczy na ich antysemickich marszach. Ale widziałem też koszulki z królem Arturem i zakutymi łbami noszonymi przez Anglików, choć oni głównie lubią paradować nago. Widziałem słabą koszulkę z orłem i gwiazdkami, podczas euro miałem okazję widzieć grupkę z koszulkami w kratkę zamiast sukienek.