Wpis z mikrobloga

#dreamhack #csgo
Skoro już jestem w Malmo i mam dostęp tu i tam to pokażę Wam jak DreamHack Masters wygląda od zaplecza.
Za sceną jest ogromne pomieszczenie gdzie jest studio komentatorów oraz miejsce dla graczy. Mogą tu trenować i odpoczywać. Jak robiłem zdjęcie to mijał mnie NIP, szli ze swoimi skrzynkami na scenę. Wyglądali na pewnych siebie.
Ponadto, HLTV przeprowadzało wywiad z GuardiaNem, więc pewnie niedługo się będzie dostępny na YouTube.
vans - #dreamhack #csgo
Skoro już jestem w Malmo i mam dostęp tu i tam to pokażę Wam...

źródło: comment_apnrK66Ke1uix0jVRrjzbXI4JgT1h1h9.jpg

Pobierz
  • 15
@smashgoor: mogę wiedzieć dlaczego pytałeś akurat o falena (FalleN)?
Średnio ogarniam zespoły i nie wiedziałem o kogo Ci chodzi. Teraz przypadkiem trafiłem na jego zdjęcie i go kojarze.
Już po przegranej siedział z nami w press roomie. Razem z Bernardo "BiDa" Moura komentował streama na żywo.
Darli się niemiłosiernie na cały pokój :D
@vans: Myślałem, że jesteś tym mega fanem z PL, który to ich ostro wspiera już od ESL Kato 2015, bo nie wiem czy tu czy na reddicie, a może gdzieś indziej widziałem, że mają go zabrać na dreamhack'a
@smashgoor: ciekawe, dobrze świadczy o zespole skoro takie akcje robią.
Przez ten weekend byłem wśród tych wszystkich zawodników i komentatorów. Nikt nie gwiazdorzył, wszyscy sympatyczni i nakręceni - widać, że lubią to co robią.
Kojarzycie Mantrousse? Przed wejściem na antene puszczał sobie muzyke z telefonu i tańczył :D Mega się tam bawiłem, żałuję, że weekend minął a ja długo będę musiał czekać na taki następny ()