Wpis z mikrobloga

Stanowisko pracy:

Inspektor ds. Skanowania i Archiwizowania Dokumentów

Opis stanowiska:

interesujące i pełne wyzwań stanowisko



#pracbaza

  • 9
  • Odpowiedz
@eaxene: A za miesiąc na mirko będzie taki wpis:

Mirki ale jazda!
Poszedłem na rozmowę o pracy, miała być pełna wyzwań i możliwości rozwoju dla młodych, dynamicznych, chętnych do samodoskonalenia. A na miejscu się okazało że tylko klepanie w parapet chodzi i szastanie makulaturą po segregatorach.
Ciekawe jaki debil pisał to ogłoszenie?
;-)

Gx
  • Odpowiedz
@gaily: @Mindblower:
jako, że to do kancelarii to jeżeli trafi się jakiś #studentprawa będę pytał o starbucksa oraz crossfit ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gixaar:
Ale wiesz, nikt nie powinien się obrażać na to, że pójdzie na stanowisko ds. skanowania dokumentów i że ma mało fascynującą pracę. Potrzebną, ale bez jakichś fajerwerków. Tylko po cholerę w ogłoszeniach piszą o tych wyzwaniach.
@wshk:
Kujawsko - pomorskie
  • Odpowiedz
@eaxene: Nie wiem. Mnie kiedy śmieszyło jak każde duże korpo ustami swoich HR mówiło na spotkaniach że oni zatrudniają tylko najlepszych. Tak sobie popatrzyłem na branżę i pomyślałem: no kurde to w tym mieście mieszkają tylko najlepsi! Ciekawe co robią Ci nie-najlepsi?

Działy HR w korporacjach to były kiedyś departamenty arcyoszołomstwa, pełne lasek po psychologii które lepiej się znały na tipsach i make-up niż na ludziach.

Gx
  • Odpowiedz
@eaxene: Nie potrzebuje 15k, nie jestem programistą. Na ten moment 5k netto by cudnie osłodziło mi życie. A etat za 3,5-4k- netto tez bym rozważył. Tyle, że w Gdańsku.
  • Odpowiedz