Wpis z mikrobloga

załóżmy że mam 40k, i chcę za to kupić nowy motocykl, kask, kombinezon + lekka kurtka na bliskie dojazdy
nie chcę żadnego ścigacza, motor ma być całkiem komfortowy.
nie mam kompletnie pojęcia na co patrzeć, ale plusem byłaby możliwość montażu kufrów + wózka (dla psa)
naprawdę nie znam się na rynku motocyklowym, ale zakładam że na sam motor wydam z 35k

#motocykle
  • 38
  • Odpowiedz
@peperepe: w czwartek byłem na premierze xsr900, miałem okazję się przymierzyć do niego. Pozycja wydawała się bardzo wygodna (180cm). Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Silnik ma z Mt 09, więc nie kupujesz "kota w worku". Opcjonalnie ma ABS, co dla początkujących jest szczególnie fajną opcją. Dodatkowo ma bardzo duży potencjał, jeśli chodzi o customizację. Z tego co rozmawiałem z ludźmi z Yamahy prowadzi się genialnie, ale co innego mieli mi powiedzieć
  • Odpowiedz
  • 0
@Stitch: Tu się nie wypowiem, bo R4 jeździłem tylko 250-kami. Ale V-Strom do turystyki jest świetny, bo i na asfalcie nieźle, i po szutrach fajnie idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peperepe: 4 z małym kawałkiem, 5,4 to ludzie robią na XT660r, które waży niewiele mniej, koni ma 48,6. Wiadomo, jest masa innych czynników, ale zdziwiłbym się, gdyby przyspieszenie było gorsze niż 4,5s do setki, przynajmniej teoretycznie.
  • Odpowiedz