Wpis z mikrobloga

Mireczki, polećcie jakiś dobry serwis, który regeneruje telefony po zalaniu. Pacjent to iPhone 6, wpadł do kibla, na szczęście wstał, oczywiście rozkręciłem go najszybciej jak mogłem i zafundowałem mu ponad dobowe suszenie w ciepłym miejscu i z dużą ilością pochłaniaczy wilgoci. Pojawiło się trochę patyny przy złączach panelu przedniego i drobny ślad przy lewej krawędzi ekranu, no i do tego nie działa głośnik. Wszystko inne w porządeczku, ale wolę przedsięwziąć jeszcze jakieś kroki, żeby mi nie zrobił za jakiś czas niespodzianki. Najlepiej, żeby serwis był w #krakow

#ios #iphone #telefon #zalanytelefon #serwisgsm #apple
  • 18
Mam podobny problem ale z samsung galaxy Note 3. Po zalaniu przestał działać tylko głośnik ( czasami szumi czasami dziala). W autoryzowanym salonie stwierdzili uszkodzenie płyty głównej i naprawa 1050zl. Ma ktoś pomysł jak naprawić mniejszym kosztem?
@pieczywowewiadrze: a niby dlaczego? xD Ludzie, to nie są trudne rzeczy, rozkręciłem go tylko po to, żeby odłączyć baterię i zapobiec dalszym zwarciom. Więc argument, że trzeba było nie odpalać jest o kant dupy rozbić, bo gdybym go zostawił na pastwę wody w środku (było już po 20:00, powodzenia w znalezieniu serwisu o tej godzinie) to by sobie prąd hulał w najlepsze po całym urządzeniu, bo nie ma innej opcji, żeby
@pieczywowewiadrze: Też trochę z dupy chronologia w moim pierwszym poście. Najpierw to ja nie byłem w stanie go nawet wyłączyć, bo ekran usiał się wszelkimi kolorami tęczy, paski pixeli i w ogóle. Brak jakiejkolwiek reakcji na cokolwiek. Wyciągnąłem tackę sim, chciałem go wyłączyć, ale no bez działającego ekranu się nie da. Okazało się, że nie mam przy sobie śrubokrętów do podstawy. Wynajmuję mieszkanie w Krakowie, dom rodzinny mam z 30 km