Wpis z mikrobloga

Mirki ale akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj wieczorem z ekipą siedzimy sobie na TS3, znajomy podsyła linka do jakiegoś chłopaczka który streamuje CSGO :D 12 lat, max 30 osób na czacie. Dla żartów wysyłam donate 5zł, po chwili okazuje się, że młody streamer mnie zna (prawus here) i jest podjarany całą sytuacją :D to żeby jeszcze podkręcić atmosferę wysyłam dwa kolejne trochę większe donejty i reakcje ze streama nagrywam i wrzucam na swój fanpage. Filmik łapie bardzo szybko niezły viral na fejsie i nagle z 30 osób na streamie jest 1500-2000 XD. Szał ciał młody nie wie co ma robić, na stream wchodzą jakieś inne fejmy z twitcha/YT. Ja dorzucam jeszcze donejt najpierw z jakąś kosą a potem AWP asiimov ( ͜͡ʖ ͡€) do tego inni ludzie masowo zaczynają wysyłać donejty i dawać followy na twitchu :D Na streama wchodzi polski motar2k czyli ZAQWASSS (top donejtor inetkoxow) i łącznie wysyła chłopakowi ponad 300zł xD. Na sam koniec zaproponowałem ze zagram z młodym meczmejkera ale w trakcie meczu dostał chyba ddosa albo mama wjechała do pokoju :D ( mecz udało nam sie zremisować ( ͡º ͜ʖ͡º) ) #csgo #feelsgoodman #twitch
Pobierz
źródło: comment_nQMacPReO9hTdzvxiGFM9MWIlgzHHvSg.jpg
  • 54