Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr


Mam 22 lata, ze swoją dziewczyną jestem od ok 2 lat. Wcześniej byłem typową stuleją, więc wszystko czym mogłem się zadowolić to panie w .jpg, w skrócie - moja obecna dziewczyna jest moją pierwszą. Była pierwszą osobą która złapała mnie za rękę, która mnie przytuliła, która wyznała miłość, była też dla mnie pierwszą dziewczyną z którą się całowałem i z którą uprawiałem seks. Ogólnie dobrze się nam układa, czasami się kłócimy, ale to nic takiego, prawie jak każdy zdarza się nam na siebie chwile powarczeć, ale zaraz już jest wszystko ok. No ale od jakiegoś czasu dręczy mnie to, że ona jest moją pierwszą dziewczyną, więc tylko z nią się całowałem i tylko z nią uprawiałem seks, a chciałbym tego spróbować też z inną dziewczyną, zobaczyć jak to jest. Ona już wcześniej była w kilku związkach (raczej mniej niż bardziej poważnych, ale mimo wszystko), ze swoim poprzednim również uprawiała seks, sam ten fakt mi nie przeszkadza, raczej to, że ona wie jak to jest z kimś innym, a ja nie. Coraz częściej rozglądam się za dziewczynami na ulicy, na facebooku itp, chociaż żadnej nie podrywam, ani nawet nie rozmawiam. Męczy mnie to, bo kocham swoją dziewczynę i najchętniej był bym z nią już zawsze, ale jednocześnie chciałbym spróbować tego jednego-jedynego seksu z inną dziewczyną, co jeśli moja dziewczyna by usłyszała to oczywiście od razu by mnie zostawiła, jak każda słysząc takie coś (a może nie każda?), więc jej tego nie powiem, a sam też nic z tym nie zrobię, bo mimo że chciałbym tego jednego razu, to nie chcę jej zdradzić, ot taki paradoks. Przez co od jakiegoś czasu gotuję się od środka i nie wiem co zrobić.
#niebieskiepaski - co o tym sądzicie? Jestem #!$%@?, czy rozumiecie to co czuję?
#rozowepaski - a wy, co o tym sądzicie? Jakbyście usłyszały coś takiego od swojego faceta to zostawiłybyście go od razu? Czy może zgodziłybyście się na ten jeden raz?
#seks #zwiazki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 60
#rozowepaski - a wy, co o tym sądzicie? Jakbyście usłyszały coś takiego od swojego faceta to zostawiłybyście go od razu? Czy może zgodziłybyście się na ten jeden raz?


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, NIE, nie, absolutnie NIE! Nie rób tego. Jesteś młody, to wg mnie najbardziej naturalne, że zżera Cię ciekawość odnośnie innych kobiet. Uwierz mi seks to seks. Masz nieudane życie seksualne ze swoją dziewczyną? To ją po prostu zostaw. Seks z inną
@Shyvana: a to Ty nie wiesz, że facet musi podążać za naturą i co chwile z inna?
W ogóle to kobiety są dziwne, że same mężczyznom nie proponuja co jakiś czas, żeby sobie spróbowali z ich ladnymi koleżankami :p

Do autora- w życiu bym się na coś takiego nie zgodziła. W ogóle co to za propozycja?
Albo,albo.
Jak w ogóle będąc w szczęśliwym związku można wyobrażać sobie siebie w sytuacji intymnej