Wpis z mikrobloga

@Ranfun: Mi się nie podoba. Nie bardzo wiem właściwie czy to ma być pociągające przez profil i przymknięte oko czy jednak odrzucające przez jedno oko i za duże usta, ale w dzisiejszych czasach wszystko jest sztuką, tak więc uznanie dla talentu.
@Xarazix: To postać z bajki, taka już jest :) Starałam się narysować ją jak najprzystępniej i bardziej w "moim stylu", mimo tego jednego oka i dziwnego wyglądu. Wygląda na to, że chyba się udało, skoro i przyciąga i odrzuca :) Dziękuję najmocniej, dużo to dla mnie znaczy~ :)

http://i.imgur.com/0c2Xbti.png
Tutaj jak wygląda w oryginale.
@Ranfun: Na twoim dziele wydaje się starsza i bardziej ponętna. Gdyby nie te usta. są za wysoko przez co wyglądają wyjątkowo nienaturalnie. (tak wiem, zupełnie jakby kolorystyka i liczba oczu była.) ;)
@Xarazix: W takim razie cieszę się, że udało mi się osiągnąć zamierzony efekt :) Rysowałam ją pierwszy raz. Mam małą słabość do niej, jest po prostu urocza, więc pewnie nie ostatni c: Zobaczymy co uda mi się poprawić przy następnych :)
@Xarazix: To właśnie przez sam styl oryginału, którego nie chciałam do końca porzucać ;D Będę eksperymentować i zawołam do najstępnej ;) Miłego dzionka~
via Android
  • 0
@Shinoa: Obejrzałam juz wszystko co wyszło oficjalnie. Trzy razy. Nie ma już dla mnie nadziei. Nie martw się o spoilery :D

Jeżyku, kocham jej oczy.
"Just say yes."


Lubię Lapis. Ale Jasper po prostu kocham. To pewnie wina setek artów, które z nią widziałam.

Big Buff Cheeto Puff ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ranfun: Cały serial (hurr durr bajki nazywajo serialami) jest ogółem genialny, tak samo jak Gravity Falls. Adventure Time już mi tak nie podchodzi :P

I szczerze, takie "bajki" to nawet dorośli w okolicy 40 mogą bez wstydu oglądać... i to dla siebie, a nie dla swoich pociech :D
@Shinoa: Nie, SU zdecydowanie zasługuje na miano serialu :) Porusza tyle tematów, tyle problemów i to w tak cudowny sposób D:

Adventure Time ma swoje momenty c: Gravity Falls jeszcze nie oglądałam :)

Zgadzam się z Tobą całkowicie ;D Żałuję jedynie, że polski dubbing jest tak kiepski, a z napisami nie idzie znaleźć odcinków :< Przez to, nie mam jak tego polecić "starszym" znajomym :c

Wiesz co?! Wiesz co?! Wiesz co?!
Ranfun - @Shinoa: Nie, SU zdecydowanie zasługuje na miano serialu :) Porusza tyle tem...

źródło: comment_2ll4hW6n8Rbz8iB5YFkRtpRJV1kXi10o.jpg

Pobierz
@Shinoa: Też oglądam na kisscartoon c: Mówię i piszę zdecydowanie więcej po angielsku niż w ojczystym języku :P Zdarza mi się nawet myśleć czy zacząć rozmowę z kimś po angielsku xD Halp.

Widziałaś też nowe promo do tych odcinków, czy omijasz? Niebieski mnie zmusił do obejrzenia xD JEST CUDOWNE. Takie, umm... Unsettling? Zapomniałam polskiego słowa, znowu :c Ta muzyka, wszystko, Pearl ;A; Jeśli chcesz, podeślę Ci link :) Szukanie tego na