Wpis z mikrobloga

@first: jakas taka mdła była,historie jak dla mnie banalne. Koncepcja całej książki rozbicie tego na 3 okresy czasowe rzeczywiście super,ale był potencjał na wiele więcej.Ot taka na dwa wieczory i do odłożenia na półkę :)
@AveNergal: sorry za upierdliwość, ale na 2 wieczory w sensie, że mimo wszystko szybko się czyta, czy po 2 wieczorach czytania nie idzie przebrnąć przez resztę? xD
@first: szybko sie czyta właśnie,ale nie w takim pozytywnym sensie,tylko ze tak leci przez palce. Mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodzi :D Bo takie Małe życie to mimo tego że się wciągnąłem to czytałem dwa tygodnie,tyle bylo rzeczy do przemyslenia,zanalizowania.
@first: fabuła,wejście w psychikę ludzką,trudne sprawy ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). A pióro takie sobie,ja tam nigdy do tego wagi nie przykładałem,jestem zdania że książka musi się obronić sama,niezależnie od warsztatu.
@AveNergal: Miałeś rację z tą Historią Pszczół, ostrzyłem sobie na to zęby, a okazała się lipna. Nawet o tych pszczołach nie było specjalnie wiele rzeczy, o których bym wcześniej nie wiedział/słyszałem, a absolutnie nie jestem żadnym znawcą z tej dziedziny. Stosunki międzyludzkie też strasznie sztampowe, ot akcentowany konflikt pokoleń, już rzygać tym można.