Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #premierleague #aletypiara

PREMIER LEAGUE nadchodzi ;) Zapraszam na kolejny wpis z typami oraz analizami, które osobiście dla Was przygotowałam. Będzie nieco odważnie, ale wciąż mam nadzieję, że poprawnie! Jeżeli chcecie porozmawiać o typach albo poczytać propozycje innych użytkowników zapraszam do mojej grupy na Facebooku: http://bit.ly/1QirG9I

WEST HAM - WATFORD

W pierwszym spotkaniu piłkarskiej środy przedstawię Wam analizę do zaległego spotkania West Hamu z Watford w ramach 30. kolejki Premier League. Młoty w ostatniej kolejce miały wyjazdowy mecz, a ich rywalem był nie kto inny jak lider angielskiej ekstraklasy, a mianowicie Leicester. Podopieczni Slavena Bilicia długo byli na przegranej pozycji, gdyż Lisy aż do 84′ minuty prowadziły 1:0, jednakże ostry faul Morgana spowodował podyktowanie przez sędziego jedenastki dla West Hamu, którą Corelli wykorzystał doprowadzając tym samym do remisu 1:1. Zaledwie 2 minuty później kolejnego gola dla Młotów zdobył Cresswell i wszystko wyglądało na to, że zakończą to spotkanie zwycięsko.


Link do wpisu: http://bit.ly/1WbG4aJ

Niech BUK będzie z Wami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wasza Typiara
SzefowaKejsi - #bukmacherka #premierleague #AleTypiara

PREMIER LEAGUE nadchodzi ;)...

źródło: comment_1idMjj3319SzcCYXnsuoYQLa8XurLgfz.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
jednakże ostry faul Morgana spowodował podyktowanie przez sędziego jedenastki dla West Hamu, którą Corelli wykorzystał

@SzefowaKejsi: Ostry faul Morgana? Karny wykorzystany przez Corelliego czy jakaś inną Corollę?
To było zwykłe trzymanie, karny prawidłowy. A strzelał Carroll.

  • Odpowiedz
@parachutes: Dzięki za czujność - jak widać nikt nie jest nieomylny, nawet ja :P Co ważne - nie twierdzę, że karny nie był prawidłowy. Wręcz przeciwnie, niemniej jednak wyglądało to odrobinę poważniej niż zwykłe trzymanie ;) A o moje gary i paznokcie się nie martw, świetnie sobie z nimi radzę :)
  • Odpowiedz
@Sinc199: LOL :D Chętnie porozmawiam z Tobą fonetycznie, aby rozwiać wszelkie wątpliwości :) Swego czasu streamowałam na Twitchu, tak więc nie ma mowy o podszywaniu się pod płeć przeciwną :) Ale gratuluję fantazji :D
  • Odpowiedz