Wpis z mikrobloga

@terwer358: wbrew pozorom kobiety ubierają się bardzo często gorzej niż mężczyźni. Mężczyźni z reguły w większości ubierają się średnio, normalnie. A u kobiet na każdą jedną dobrze ubraną przypadają trzy które włożyły na siebie losowe ubrania z szafy. Ciężko będąc facetem popełnić gafę modową nosząc jeansy i t-shirt z butami sportowymi, a mając do wyboru kolory, sukienki, bluzki, miliony butów i innych dodatków jako kobieta... Dramat.
  • Odpowiedz
@parasolki: Prykam z tego że moja mama i siorka już dziś cały dzień się stroją i przeglądają przed lustrem, żeby wiedzieć w co się ubiorą na jutrzejszy rodzinny zlot, a ja po prostu rano sobie wstanę, założę pierwsze spodnie, które sobie wiszą na krześle, z szafy wybiorę jedną koszulę i będę jak zwykle #!$%@?ście dobrze wyglądał xD babcia da mi batony i 50zł xD a dziadek zapyta czy mam dziewczynę na
  • Odpowiedz
@Jakr: nie, to jest normalny codzienny wygląd. nikt nie chodzi do warzywniaka we fraku albo sukni i szpilkach. częściej zdarza się widzieć na ulicy tragicznie ubraną kobietę która próbuje coś ugrać niż tragicznie ubranego faceta (co i tak zwykle wynika z lenistwa i niechlujstwa). Kobiety same z siebie robią ofiary mody. w przypadku "poważniejszych" imprez kobietom jest łatwiej zdecydowanie się ubrać niż facetowi, ale takie coś widuje się nieczęsto, więc biorę
  • Odpowiedz