Wpis z mikrobloga

#steam #gamedev #rozdajo #zadarmo #gry #selmaandthewisp #toucanstudio

Cześć,
Nazywamy się Toucan Studio, jesteśmy małym zespołem z Gdańska zaczynającym przygodę w gamedevie. Od jakiegoś czasu pracujemy nad naszym pierwszym niezależnym projektem gry pt. Selma nad the Wisp. Jest to platformówka z elementami logicznych zagadek wyróżniająca się wciągającą historią, niespotykaną mechaniką oraz niesamowitym klimatem noir, co zostało już pozytywnie ocenione przez graczy oraz recenzentów. Obecnie jesteśmy na Steam Greenlight, mamy pozytywny bilans głosów, ale jest ich za mało. Jeśli aplikacja się Wam podoba, to prosimy o wsparcie. Obecnie mamy 470 pozytywnych głosów. Aby wejść do TOP 100 potrzebujemy jeszcze ok 500, także każdy głos się liczy.

Głosujemy tutaj: GREENLIGHT

Chcemy również rozdać Wam 10 licencji jak tylko wydamy grę :) Dostanie je pierwsze 10 osób które na nas zagłosują i umieszczą na naszym profilu na Facebooku screenshot z oddanym pozytywnym głosem.

Możecie śledzić nas również na Twitterze

Dzięki !
( ͡° ͜ʖ ͡°)
lratajczyk - #steam #gamedev #rozdajo #zadarmo #gry #selmaandthewisp #toucanstudio

...

źródło: comment_vg3DWQLI6V5NblLgxgdiMhdWFUwT9OE2.jpg

Pobierz
  • 15
@Durb: Jest to nasza pierwsza produkcja a Selmę traktujemy jak własne dziecko :) Zaczynając, praktycznie nie funkcjonowaliśmy w internecie ani nie wydawaliśmy niczego przedtem. Po prostu staramy się dotrzeć do jak największej ilości osób. Siedzimy nad projektem od grudnia i chcemy się nim chwalić ( a co :p )
@lratajczyk: Dajcie inne rozdajo.

Głos tam i plus to. Ten kto wygra musi screna z oddanym głosem pokazać.

Więcej osób weźmie udział i będziecie sławniejsi.

Bo tak tylko 10 nolif;ów wygra którzy byli najszybsi ;-)
@lratajczyk: Dobrze wygląda i szybko wam idzie z produkcją. Jak dla mnie trailer trochę przynudny, przewijałem i nie oglądałem do końca. Zobacz, że większość trailerów ma około 40-60sec, żeby tylko wywołać jakąś reakcje, emocje, a nie przedstawiać co jest umieszczone w grze. Ale to tylko taka dygresja, można się zgadzać lub nie. Powodzenia :)