Wpis z mikrobloga

Angielski na poziomie przedszkolaka, łaszenie się przed Niemcami, bezradność wobec Unii Europejskiej - to tylko niektóre z rażących przykładów impertynenckich wobec narodu Polskiego zachowań "Słońca Peru".

8 lat rządów Platformy Obywatelskiej - wszyscy znamy ich konsekwencje.
Codziennie doświadczamy pokłosi armagedonu zafundowanego nam przez najgorszy rząd w historii.
Piotr Konieczka powiedział: "Naród, który nie zna swej historii skazany jest na jej powtórne przeżycie." -
powtórnych rządów Platformy Obywatelskiej nikt nie chce. To koszmar, którym się straszy dzieci na Podlasiu.

Jak w rzeczywistości wyglądała historia rządów Tuska?

Czy Polska jest skazana na powtórkę degrengolady zafundowanej nam przez lewackiego cerbera z Brukseli?
Czy jego rządy faktycznie były tak dobre, jak proniemieckie media usiłują nam wmówić?
Świetny, unijny negocjator czy też brukselska Maria Magdalena, naiwnie wykorzystywana przez eurokratów?
Czy Donald Tusk rzeczywiście wyrzekł się liberalnych poglądów, tak jak św. Piotr wyrzekł się Jezusa?
Ile lat zajmie nam nadrobienie strat wywołanych przez nieprzemyślane reformy rudego chochlika?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdują tuż przed wami.
Z okazji 59 urodzin Donalda Tuska. przygotowaliśmy zestawienie 59 największych potknięć ryżego socjalisty z Trójmiasta.

#neuropa #polityka #sprawadlalernera #korolukmasakruje #goofaskomentuje #doctormanhattancontent
  • 35
  • Odpowiedz
  • 11
@ediz4: Nie wiem co masz na myśli mówiąc upaść niżej ode mnie. Niewątpliwie z każdej sytuacji da się. Wystarczy popierać Korwina albo coś związanego z nacjonalistami.
  • Odpowiedz
  • 6
@ediz4: Fascynuje mnie że czasem takie pisanie o upadniu niżej niż ja. Nikogo nie obrażam (ideologię owszem), nie kłamie, szanuję ludzi którzy są dobzi, nie manipuluje, nie popieram ludzi którzy nie szanują innych a jednak mocno mnie kochacie, że niektórzy przymusowo chcą wykonać na mnie eutanazje, obrażają. 20/20

No ale skończy się to bo rozpoczne prawdziwą walkę z nienawiścią na wykop.pl
  • Odpowiedz