Wpis z mikrobloga

Dostałem ofertę za naklejki Katowice 2014, przypuszczam że jest trochę zaniżona względem tego, co można dostać na rynku, pytanie: jak bardzo? Gdybym sprzedawał sam, to dostanę więcej przynajmniej o te 10%, czy to gra niewarta świeczki?
dignitas holo - 250k
reason holo - 300k
navi holo - 200k
ibuypower holo - 1000k
titan holo - 500k
vox - 180k
W ogóle jak wyceniać te naklejki? Co strona to inna cena sugerowana. Sprawdzałem ceny na opskins, np. ostatnie titan holo poszło za $1250, jak to przeliczyć na klucze i ile musiałbym dostać kluczy, by bardziej opłacało się wymieniać, niż wystawiać na opskins?

#csgotrade
  • 10
  • Odpowiedz
@xza: próbowałem szukać na reddicie aktualnych wycen, ale po przedarciu się przez kilka stron nie znalazłem nic ciekawego, większość ofert to skiny z naklejkami. Ale zapytam się tam o ceny.
  • Odpowiedz
@grumm: Zależy ile jest tych naklejek na broni i jaka jest ich ilosc. Np. jak masz 4x dig kato 14 holo na ak redline to mozesz wziac lacznie 40% wartosci tych naklejek, a kiedy jest tylko jedna to jakies 4-7%.
  • Odpowiedz
@grumm: Kurde za kilka lat będziesz mógł opowiadać, jak nieświadomie zarobiłeś milion( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby tylko człowiek wiedział, że to aż tak zdrożeje... kilka IBP Holo to już dobra furka.
  • Odpowiedz