Wpis z mikrobloga

#krzeslobiurowe #fotelbiurowy #krzeslo #krzesla #fotel
Czy jakiś Mirek ma może takie krzesło/fotel http://www.globalplayers.com.pl/fotel-biurowy-bst-czarnoniebieski-p-604.html
Nie chcę kupować dxracera, bo mam ograniczony budżet. Ten fotel wygląda, że ma wszystko czego potrzebuję. Miło byłoby, gdyby ktoś się podzielił informacją, jak się sprawuje w dłuższym okresie użytkowania.

Warto było wg Was kupić to krzesło czy cytując klasyka:

nie warto było #!$%@?

( ͡° ͜ʖ ͡°)
erplus - #krzeslobiurowe #fotelbiurowy #krzeslo #krzesla #fotel
Czy jakiś Mirek ma m...

źródło: comment_pX8sZYvKAaagJYCgQbUxWHydgNgU1kKP.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@ksiak: Akurat zdaję sobie sprawę, że brak regulacji podłokietników to minus, ale to jestem w stanie zaakceptować. W obecnym fotelu też nie mam w nich regulacji i to nie jest duży problem (przynajmniej dla mnie).
  • Odpowiedz
@makefastmoney: W jysku to tylko na promocji może dać się coś wyłapać, ale też szału nie ma. Jak nikt mi go nie odradzi to pewnie kupię ten fotel i dam znać, jak się sprawuję.
  • Odpowiedz
@Cavalorn: Chyba faktycznie będzie trzeba poszukać czegoś, bo widzę, że ciężko się nawet czegoś pozytywnego doszukać w Twojej opinii. Dzięki za uprzedzenie!
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Budżet jest elastyczny Jeśli fotel wytrzyma max. 2 lata to dam najwyżej 350zł. Jeśli zaś będzie to coś solidniejszego to powiedzmy 600zł jest górną granicą. Zależy mi przede wszystkim na wygodnym siedzeniu i podparciu pleców. Podłokietniki nie muszą być regulowane. Oparcie może nie być regulowane, ale wtedy musi być jak najbardziej pionowe. Obecnie mam taki fotel i jestem niezadowolony z niego (akurat kiedyś miałem go okazję kupić za niewielkie pieniądze)
  • Odpowiedz
@erplus: Ten fotel z Jyska to faktycznie lipa. To teraz to co my proponujemy - uwaga, granica 600 to tez nie jest zbytnio wysoka półka ponieważ ciężko znaleźć coś ultra ergonomicznego, ale ogólnie idąc to tak:

Propozycja pierwsza to taki fotel biurowy w całości wykonany z dosyć grubej tkaniny, który jest stonowany wyglądem i całkiem wygodny jak na tą klasę i za tą kasę -> http://meblujdom.pl/fotel-obrotowy-sidney-halmar-id866.html za 589 zł

Druga propozycja
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Dałeś mi teraz niezły ból głowy :) A to dlatego, że ten q229 to mocno mi przypomina dxracera, który jest 300zł droższy. Będę musiał teraz się zastanowić, czy nie nadwyrężyć budżetu trochę :P
  • Odpowiedz
@erplus: ja mam tak samo, początkowo zakładam realny budżet np 500 zł, a i tak na końcu po czytaniu wszelakich porad itp kończę z budżetem 1000 :/ Jak to się dzieje? Nie wiem. Tak, Q-229 jest podobny do DXracera tylko wykonany jest tkaniny i nie wygląda tak uber sportowo za co u mnie ma plus, choć gdyby sam dysponował innym budżetem to wybrałbym DXRacery ale te z półki cenowej od 1500
  • Odpowiedz
@LQQK: Nie :P Nie jest to dla mnie aż tak bardzo pilne, chociaż wolałbym mieć już nowe krzesło. Jednak pochodziłem po sklepach stacjonarnych również, żeby sprawdzić różne siedziska i... okazuje się, że nawet jak zwiększę budżet do 1k to zbyt dużego wyboru nie ma - głównie przez to że jestem wysoki (~190)
Sporo krzeseł, chociaż fajnych jest po prostu niedopasowanych do mnie, nawet na maksymalnej regulacji. Jak mam wydawać 1k to
  • Odpowiedz
@LQQK: Jeśli masz możliwość, chęci dryg do takich rzeczy to może to być niegłupia opcja ;)
Z moich obserwacji wynika, że wysokie osoby mają naprawdę kiepsko jeśli chodzi o kupowanie krzeseł. Jeśli już się znajdą jakieś dopasowane to są wyraźnie droższe od reszty.
  • Odpowiedz