Wpis z mikrobloga

#pokazmotor #motocykle #motocykleboners #fr6

Właśnie wróciłem z małego spaceru z kumplem. Kolega #!$%@?ł fazera i zaczął szukać swojego pierwszego enduraka.
Wczoraj rzucił luźno "jutro pojedziemy obejrzeć dwie drki i hondziawkę". Dziś podwędził er5 żonce a ja uciekłem z domu na cbr. Po niecałych 100km byliśmy na miejscu. I teraz tak

"Mój ojciec to fanatyk suzuki dr 350, cała szopa #!$%@? drkami i silniami..."

Koleś miał chyba z 7 dr 350 i 2 inne enduraki. Sam pierwszy raz mogłem się przysadzić do drki. Wysokie bydle ale dałbym radę. Kolega trochę mniejszy więc wybrał hondę. Jazda próbna odbyta, cena dogadana. Jutro kolega leci z przyczepką, ja niestety będę w pracy, ale potem #!$%@? się przejechać (dziś nie chciałem, mam coś z rękami). Przy kawce obejrzeliśmy dokumenty, pogadaliśmy o motocyklach i o rynku motocyklowym. Człowiek z 50 lat ale jak wsiadł na dr to ladny pokaz dał.

Sam mocno się zastanawiam nad hard enduro. Koleś mocno zachęcał i polecał ten styl życia hehe Powiedział żebym jutro wpadał z kumplem. On po honde ja po suzuki. Mega pozytywny koleś.
Pobierz
źródło: comment_lX9Jt2C4adhDybI3CRa5vkOym732t8b2.jpg
  • 11
@baba_by_sie_jednak_przydala: Podlasie? Kurde, najlepszy bimber w moim życiu, wypocony zresztą na torze Kosianka. Jak masz finans jakiś to nic Cię o technice jazdy tyle nie nauczy co enduro. Ale przyzwoite hard enduro to ciężko znaleźć jak gośc ma coś fajnego w sensownym pieniądzu to DR jest fajny bo nie wysilony, trwały motocykl, aczkolwiek w enduro wiele rzeczy zużywa się wcześniej niż na szosie, napęd, łożyska itp.
A ze wzrostem jest tak
na czymś wyższym niż wr450


@baba_by_sie_jednak_przydala: ej, to DR-a jest wyższa od WR-y? Ja usiadłem na jednej WRce i mimo, że miała mniejsze koła (bo typu supermoto), to ledwo dosięgałem, a wzrostu mam złoty osiemdziesiąt. Oczywiście gość nic nie modził w zawieszeniu.
@Gixaar: Hajs od dawna mi się nie zgadza. Jestem na etapie przygotowań do #!$%@? z mojego małego miasteczka na podlasiu. No u nas sporo ludzi pędzi i jest kilka naprawdę zacnych trunków.

@Ostasz: Oj dawno dawno na wr siedziałem. Z tego co pamiętam to praktycznie jeden #!$%@? wychodził bo tu i tu piętami do ziemi nie dotykam, ale jest stabilnie hehe