Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, ciężki tydzień przede mną, więc umilę go sobie robiąc małe #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do oddania mam jeden z 5 liquidów amerykańskiej marki #kilo Mam za dużo dla siebie, bo wapuję sporadycznie, a mama powtarzała, że warto się dzielić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie są pyszne, w razie czego mogę zwycięzcy pomóc z wyborem na PW :) Smaki do wyboru: Fruit Whip, Cereal Milk, True Blue, Dewberry Cream i Kiberry Yoghurt. Buteleczka 15mg, zawartość nikotyny 3mg.
Wołam #epapierosy aby trafić w target. Zielonki uczestniczą o ile konto powstało przed opublikowaniem tego wpisu. Wysyłka na mój koszt albo odbiór osobisty w #warszawa Od zwycięzcy poproszę tylko o wysłanie foto z epapierosem i podpisem na kartce, że to oni, bo chcę, żeby faktycznie liquid trafił do osoby, która go zużyje.
Losowanie w środę po 18. :)
solomiya - Mireczki i Mirabelki, ciężki tydzień przede mną, więc umilę go sobie robią...

źródło: comment_1LRxE73CBVcz5KQcyaTRJRz1WPFPfYpF.jpg

Pobierz
  • 48
@Patry5: Ja je mam z targów, pracowałam dla Kilo, pod koniec targów chciałam kupić buteleczkę dla siebie, to mi dali 2 takie zestawy, dobre chłopaki :) A nie wiem czy mają już dystrybutorów w Polsce, na targach szukali kontaktów dopiero, więc niestety, ale nie pomogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gimbus mode: on
Oj ziomeczko taki fajny olejeczek akurat do mojego ajdzasta, będę mógł się chwalić innym wejperom z mojego gimnazjum że chmura prosto z Ameryki a nawet od cioci z Ameryki

A tak już serio serio :

Ostatnio przegladalem na Enzo te lq więc taka próbka jak znalazł, ja mogę odkupić któryś z tych które pozostaną, ale żyłka prawdziwego polskiego cebularza zmusza mnie do wzięcia udziału w tym procederze rozdawania.
Więc