Wpis z mikrobloga

Wczorajszy, deszczowy Hallstatt (). Myślałam o odwiedzeniu tego miejsca od dawna, ale pechowo zawsze pomimo okazji trafiała się zła pogoda. Miasto jest piękne, choć bardzo małe. Pomimo chłodu i deszczu można było natknąć się na dość spore grupy turystów, jednak nie było aż tak źle, jak przypuszczałam. Dominowali Azjaci, co tłumaczy pewnie, dlaczego skopiowali całą miejscowość i zrobili taką samą w Chinach (klik). Urocze domki w starym stylu i garaże na łódki to zdecydowany plus tego miejsca. W pobliżu znajduje się także kolejka na górę, a w miejscowości obok świetny taras widokowy - jednak to zostawiam na lato. A póki co polecam! Górskie miasteczko z jeziorem i niesamowitym klimatem to coś, co zdecydowanie warto zobaczyć o każdej porze roku. (ʘʘ)

#podroze #podrozujzwykopem #hallstatt #austria #ciekawostki #thegirlcontent #fotografia
T.....l - Wczorajszy, deszczowy Hallstatt (。◕‿‿◕。). Myślałam o odwiedzeniu tego miejs...

źródło: comment_TwZ3W3QwfAWirUuNYClD8OsiMEnvxwL8.jpg

Pobierz
  • 33
@TheGirl: Przecudownie pięknie ;3 Moje marzenie jak już będę milionerem, kupić malutki domek w Bawarii albo Austrii właśnie nad takim jeziorem i tam spędzać wakacje albo co lepsze mieszkać na stałe. Ludzie którzy tam mieszkają już na starcie wygrywają życie w połowie ;3 I te krystalicznie czyste, przejrzyste jeziora ahh!