Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow
Szukam nowego różowego paska. Obecny w zeszły czwartek wykonał taką gównoburze, że związek rozsypany w pył. Gównoburza jak zwykle o nic, bo sobie w głowie na wyobrażała rzeczy, które nie istnieją i jeszcze mnie w tych myślach obsadziła, a oczywiście nic mi o tym nie było wiadomo. Myślę, że to jakaś forma choroby. Co jakiś czas takie akcje robiła, że nie było wiadomo, czy to się dzieje naprawdę, czy tylko jakiś czeski film.
Z chęcią przygarnąłbym normalnego różowego paska bez pernametnego fuck logic, bez gównoburza z niczego i miła w obyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
@loopack: Zeszły czwartek? To teraz z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz z dwa tygodnie na "Szukam paska! ale mi dobrze samemu", potem bajery z przypadkowymi paskami, które okażą się jeszcze gorsze i za kilka tygodni zatęsknisz za ex, a ona będzie fruwała już z nowym.

Nie mówię, że różowa nie była zła, mówię że rozstanie po kłótni i z rozsądku to najgorszy typ z możliwych, bo
@Jarem12: masz rację, męska wina jest zawsze, bo wystarczy że się "jest" i różowy zrobi Ci jazdę, bo jesteś, bo coś, argumenty z dupy, ale są, a bez Ciebie jazdy Ci nie zrobi, logiczne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doszedłem do wniosku, że takie typy potrzebują mieć widza swojego teatru, aby wciągnąć do swojego przedstawienia. Później z oprawcy chcą płynnie przejść w rolę ofiary i nagle spróbować zagrania
@loopack: Jak będziesz faktycznie szukał innego różowego, to nie idź drogą z Twojego wpisu na miko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wierzę, że Twój ex-różowy mógł być niedorobiony, ale gdybym np. szukała faceta, to nie zainteresowałabym się kimś, kto na wstępie opowiada jaką idiotką była jego była partnerka. Albo idzie się do przodu, albo zostaje w tyle wylewając wiadro pomyj na kogoś z kim się już nie jest.
@ateibok: Zauważ, że wiadra pomyj nie ma, a jedynie TLDR o co poszło, w sumie i tak nie wiem o co, ale przecież to oczywiście nigdy nie ma znaczenia (ʘʘ). Lubię różowe paski, różowe paski lubią mnie, tylko pech, że się czasem trafi na totalny fuck logic/gównoburz/atencja & destrukcja i nigdy się nie wie, czego się spodziewać.

@brak: dobry wybór, a morda, figura i charakter w